Karizmam çizilmiş midir yoksa aksine hoşlarına mı gitmiştir?

Arkadaşlar bugün sınıfta benden kimya notlarını alan kız arkadaşım kitabımı geri verdi ve sonra muhammet bu merve kim dedi sonra tabi sınıfta herkesin içinde dedi bunu bende biraz utandım ve kızardım cevapta verdim açıkladım öyle böyle diye bi yalan uydurdum sonra tenefüste felan çok sordular o yazdığım isim benim ilk ve tek aşkım olan 2 yıldır takılıp kaldığım kızın ismiydi sizce bu durumda benim karizmam çizilmişmidir yoksa aksine hoşlarınamı gitmiştir :(

1|0
39|29

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 38

• ne hoşlarına gitmiştir ne karizman çizilmiştir kimse oturup da senin deftere yazdığın ismi düşünmez ortaokula gitmiyorsan.

2|2
    0|0
  • ne karizman çizilmiştir ne de onların hoşlarına gitmişsindir , ayrıca karizmanı bu kadar önemseymiş olsaydın o ismi yazmazdın salla gitsin.

0|3
    0|0
  • aşkın olduğun bir kızı açıklamaktan çekinmemen gerek. boşver başkaları ne dşünürse düşünsün. yanlış anlaşılacak, ya da karizmanın çizileceği bir durum yok. sadece kızların hoşuna gitmiştir.

0|1
    0|0
  • Bence hoşlarına gitmiştir. Bu devirde bi kızı platonik olarak bunca zaman seven bi erkeğe rastlamak zor. Ayrıca birini seviyosun diye karizman çizilmez merak etme :)

0|1
    0|0
  • Ufff erkeğe bak ne karizma amaa sınıfta rezil oluyor yalanlar söylüyor falan bittim yaa :D:D Şaka şaka takma böyle şeyleri okuldan mezun olunca adını bile hatırlamayacaklar sen ne diyon :D

0|2
    0|0
  • karizman çizilmemiş merak etme..

1|3
    0|0
  • Eğer ki ilk ve tek aşkınsa bunu ona söyle. Yok karizmam gitmiş , yok hoşlanmiş bunları boşwer hayat senn ve bence hiç bir şeye geç kalma.

0|1
    0|0
  • kızında sende gözü varsa hoşuna gitmiştir; yoksa dalga geçerler.

0|0
    0|0
  • Sınıfta senden hoşlanan kız yoktur inşallah. Karizman çizilmemiştir. Gayet hoş bir durum bence.

0|1
    0|0
  • ooov çok sevimli bir durumm karizmanı çizecek ne varmış aman be :D

0|1
    0|0
  • Abicim yanmışsın kızların ağzna düstüyse kurtuluşu yok :$

0|1
    0|0
    • offf varya...

• ağızlarının payını verirsen değişir :)

• Ondan şüphem yok zaten de önemli olan düşünceleri :(

• gerçeği söylemeliydin bence

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle seni kıskandı ve içi içini yiyor. Sana daha çok ilgi gösterecektir.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey olmamıştır. 2 gün sonra unuturlar.

0|0
    0|0
  • Karizman var mıydı ki? :S

1|1
    0|2
  • peki muhammed kim

0|0
    0|0
  • ne çizilmesi hem onlara ne

0|0
    0|0
  • Gittin kitaba mı yazdın 18 yaşından sonra vayy ki ne vayy

0|1
    0|0

• La sorma ya ne bilim ellerine geçiceni hem yazinca ne oluyorki kitabı ben hep karalarım offfff çok kötü durumdayım şuan ya moralim berbat :(

• kitaba bir daha karalamayınız genç :)

• La yok daha karalarmıyım hiç buda bana ders olsun :(

• Merak ettigi için sormustur, yani hoslarina gitmesi için bir sebep yok, karizmanda çizilmemistir korkma ama baya merak ettikleri kesin. =)

0|0
    0|0
  • bence ikisi de değil,ordaki amaç dedikodu malzemesi toplamak.

0|0
    0|0
  • adın muhammetse kesınlıkle cızıldi karizma

0|2
    0|2
  • Kafanı takmanı gerektirecek bir durum söz konusu değil. Boşveeeer.

0|0
    0|0
  • takma kafana iki güne unutulur. :)

0|0
    0|0
  • bence hoşlanmışlardır kızlar genelde erkeklerin böyle şeylerini iyi bulurlar

0|0
    0|0
  • Dert edilcek bişey değil boşver gitsiiiiiiiin :D

0|0
    0|0
  • eğer senden hoşlanan bir kız varsa kötü tabi ama yoksa hiç sorun değil

0|0
    0|0
  • yok cizilmemistir

0|0
    0|0
  • tabikide hayır karizman niye çizilsin

0|0
    0|0
  • aman cok sacma karızma cızılcak bısıy degll

0|0
    0|0
  • Bu kadar basit karizma çizilmez

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 29

• karizman cizilmistir neden cizilsin herkes birisinden hoslanir ve adini yazar defterine :)

hosuna gitmismidir.Belkide senden hoslanan birisi bu durumdan memnun olmamistir.

0|1
    0|0
  • Aşkına sahip çık, gururlu bir şekilde evet sevdiğim kız de. O ne öyle utanmak,sıkılmak nasıl tavır bunlar. Bırak millet ne diyorsa desin. Sen insanların baskısı altında kalırsan tatmayacağın duygu yok bu hayatta :) Ah bide Merveyi düşündüğün kadar o da seni düşünse :)

0|1
    0|0
  • Bu soruyu sorman bile abesle iştigal etmek. Aşk utanılacak birşey değildir ve akştan dolayı karizma çizilmez. Ayrıca bu karizma olayına takma, gereksiz birşeydir, kendin ol, adam ol sana fazlasıyla yeter artar. En büyük karizma efendiliktir onun da yolu mütevazi olamaktan geçer.

0|1
    0|0
  • Bekaretini kaybeden kızlar yaşamıyor bu travma'yı sakin ol kardeşim olmadı psikolojik tedaviye başvur, düzeleceğini umuyorum bir daha sağa sola isim yazma

0|1
    0|0
  • liselinin karizması nerede görülmüş ?

2|3
    1|1
  • dostum ne karizmanı çizecek ne de hoşlarına gidecek bi durum.

1|1
    0|0
  • bence böyle seyler söyleme.sınıftan yiyecek ekmegin varsa kısmetin kapanır sevgilisi falan varmıs derler.ama ciddi işlerin adamı oldugunu göstermişsin iyi olmus bence

0|1
    0|0
  • Temel'e idam cezası vermişler. İdam sehpası hazır. Cellat hazır. Son arzunu söyle demişler. ne demiş: "Bu bana bir ders olsun."

0|1
    0|0
  • ne cizilmesi Karizmana osurmuşlar resmen.:D

0|0
    0|1
  • Takmaaa,hoşlarına gitmiştir merak etme.

0|1
    0|0
  • çok gençsin değil mi =)

1|1
    0|1
  • utandığın için her şey mahfoldu

0|1
    0|0
  • Ortada karizma çizecek bi durum yok kardeş ,hoşada gitcek bişi yok geçmiş gitamamiş işte :D

0|1
    0|0
  • cCc Ergen Style cCc

0|0
    0|1
  • ah ergenlik ah, nerde o eski günler.

0|0
    0|1
  • Karizman varmıydı diye sor kendi kendine cevabı kendin bulursun o zaman

0|0
    0|1
  • :D erkekler arasında iyidir kızları bilemem

0|0
    0|0
  • merak etmişler sormuşlar. karizman sapasağlam

0|0
    0|0
  • olmaz bişi

0|0
    0|0
  • Önemsiz bir konu, unutmuşlardır bence :D

0|0
    0|0
  • fena cizilmiş hemde

0|0
    0|0
  • bence sen kafada bir erkegin karizmasi olmasi imkansiz o yuzden hic takma kafana dostum..

0|0
    0|0
  • kazirması olan kızların ismini taşımaz kızlara ismini taşıtır ? kapiş

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kısmetin kapanır :D

0|0
    0|0
  • nıye hoslarına gıtsı n kı o ısım orada ne arıyor madem o ısım var kıtabı nıye verıyon

0|0
    0|0
  • O Kızı Bırakma Adamım Sevio :)

0|0
    0|1
  • evet çizilmiş.

0|0
    0|0
  • karizman vardı ise kıskanmışlardır.

ayrıca niye kızardın. çok merak ediyorsanız tanıştırırım bi gün diyecektin soruyu askıda bırakacaktın al karizmana karizma katmış olurdun ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...