Evlilik sözleşmesi ne kadar doğru?

Bakıyorumda insanlar bazen evlenmeden önce kazandıklarını güvene alayım diye öyle bir sözleşme ediyor bu ortada zaten sağlıklı bir şeyin gitmeyeceğinin göstergesidir ben şöyle düşünüyorum bu konuda benim kazandıklarımın hepsi eşimin demektir bana bir şey olsa çocuğum varsa hepsinindir eşimin ise bir mali varsa o onundur karışmam ona bir şey olsa çocuklarıma kalmasını sağlatım siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• anne-babalarımız evlilik sözleşmesi mi yapmıŞ?

demek ki bozulan bişeyler var

bunu saatlerce konuşabiliriz

lakin bişeye varamayız bu devirde!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• mantık evlılıqı yapanların icadı evlılık sözleşmesi. Aşkta sözleşme falan olmaz :)

0|1
    0|0
  • kim cikartiosa zaten öyle boktan kanunlari benim olan esimin esimin olsan benimdir karsindakine güvenmiyosan hic evlenme

0|0
    0|0
  • Ben ona evlilik demem .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evlılık sozlesmelerını genelde ust duzey zengın kısiler yapar.ben de o ınsanların yapması taraftarıyım.simdi soyle dusun ornegın sen Türkiye'ce unlu x sırketın yuzde 20 hıssedarısın ve evleneceksın...her ınsanı tanıyamassın belkı de senınle evlenmeyı dusunen kız rol yapıyor anlayabılırmısın kesınlıkle hayır bu yuzden ayrılınca sırket hısslerınden o kıza vermek ıstermısın.yanı ust duzey zengın ınsanların bu sekılde sozlesme yapmasının taraftarıyım

0|0
    0|0
  • Ben evlilik sözleşmesi yapmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...