Aynı anda eski sevgilisine de senden hoşlanıyorum demiş!

Bugün erkek arkadaşımın facebook hesabında gördüm ama kendisi verdi şifresini al bak ben pek giremiyorum nasılsa diye girdim baktım ve benden hoşlandığını söylediği gün bizim okuldan eski sevgilisine de aynı anda senden hoşlanıyorum bana bir şans daha ver demiş. Ama diyor o gün sen bana ilk başta sevgilim var deyince bende ona geri döneyim dedim Allah belamı versin kıldığım namazın üstüne yemin ederim seni seviyorum diyor ama inanmıyorum. Eğer benden gerçekten hoşlansa idi ben sevgilim var olmaz dediğimde o kıza yazmazdı hemen öyle değil mi ?

Not : bu arada sevgilim yoktu ama onu tanıdıkça sevdim onu

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• ilginç bir yemin tarzı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O adamdan bir şey olmaz sen olmadın bari ona döneyim ne demek , birinizin yokluğunu diğeriyle mi dolduruyo yani cık cık cık çok ayıp yapılmaması gereken şeyler bunlar gençler :)

0|1
    0|0
  • nasıl ask ucgenlerıne karısıyorsunuz boyle okurken gozum yoruluyor.konuyu tam anlamadım ama sımdı konustugun erkek arkadasın varsa onda sabıt kal eskı sevgılıler ıyı degıldır benden demesi

0|0
    0|0
  • gız get gendüne azda olsa delüganlı birini bul öyle nonoşlardanda uzak dur

0|0
    0|0
  • yazı tura atmış sen gelmişsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sallamış.Birini seversen beklersin.Ya da abaza bu önüne gelene yazıyor.

0|0
    0|0
  • Sevglim var demişsinde aman bende eski sevgilime döneyim bari demişmiş... olaya bak*ed bu çocugu bence bir de böyle bi yemin etmiş hem çok imanlı hemde böyle daleveralar çeviriyor... ha tabi cok seviyorum diyosanda süründür bari en azından...

0|0
    0|0
  • sil gitsin onu bu kadar.

0|0
    0|0
  • dallas dizisi sanli ya , bilmiyorum tercih yap :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...