Besyo mezunuyum sorusu olanlar varsa cevaplandıra ilirim fitness bireysel sporlar vs?

Besyo mezunuyum sorusu olanlar varsa cevaplandıra ilirim fitness bireysel sporlar vs

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok hızlı kilo verdim bir ayda 10 kilo 2.5 aya yakın sütlü çikolata tarzı tüketmiyordum 3 gündür toplam 500 gr çikolata yedim yağa dönüşme suresi ve kabızlıkta var analiz yaptırdım aktardan 7.50 kilo yağım varmış ve yesem kilo alırmışım vücudum kilo almaya müsaitmiş ayrıca kas oranım 18.50 miş boyum 1.59 kilom 41.10

0|0
    0|0
    • Şekeri kesmelisin öncelikle un tuz dan bahsetmiyorum ama şekeri minimuma indirmelisin

• Ya senin kilonu boyunu yasam tarzını gormeden ne dıyeyımki. Özelden yaz program seklınde yazıyım. Ayrıca yok üşenirim vs diyosun saçmalayan ben oluyorum ne güzelmiş

• İstemiyorum geçttiiii

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• 1.75 boyum var 56 kiloyum ama kemiklerim çok iri olduğu için atletik duruyor biraz. benim için önemli olan kas güçlü olabilmek adına ama sağlık için işler nedeniyle çok yoğunum spor salonlarında vakit geçirmekten nefret ediyorum vücut yağ oranım %19 nasıl egzersiz yaparak bunu korurum

0|0
    0|0
    • Öncelikle yaş kaç

• İlk kez duydum öyle bişeye pek inanmıyorum mesaj atarsanız araştırırz

• Yarın yardımcı olmaya callısırım ıyı geceler

• bölgesel zayıflama diye birşey var mı

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey bildiğin yok

0|0
    0|0
  • peki iş

0|0
    0|0
  • Squat yaptim 4 ay felan ama bacağımda catlaklar olustu?

0|0
    0|0
    • Bacağında neden çatlak oluştu basenler sıkılaştımı peki

• Sıkılaştı mı basenlerin

• Çatlaklar için bir görmem gerekiyo bacağını

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...