Terk ettiğiniz kız peşinizden koşsa ne hissedersiniz ne yaparsınız?

Eskiden çok sevdiğiniz ama çok kavga ettiğiniz bisüre sonra sıkılıp soğuyup ayrıldığınız kız hala sizi seviyor siz ona peşimi bırak seni istemiyorum konuşucak bişey yok falan dediniz ama kız hala sizi seviyor peşinizde süreklisizi görmeye konuşmaya çalışıyor bu kız hakkında ne düşünürsünüz peşinizden koşması hoşunuza gidermi yoksa nolur naparsınız budurum karşısında

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• bunaltma beni derim sıkılırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• O kadar çok seven bir kızı peşimden koşturcak kadar karaktersiz değilim. Olabiliritesi varsa ya tekrardan birlikte olmaya çalışırım ya da olmuyosa oturup eskisi gibi olamıyacağımızı uygun bir dille anlatırım. Burdan ne anlıyosan o.

1|0
    0|0
  • Gerçekten ona karşı hislerim bitmişse çok itici olur. ona karşı halen bişey hissediyorsamda bi tarafım kalkar hava girerim yine o kaybeder :)

0|0
    0|0
  • Hoşuma gitmez üzülürüm onun için.Ayrıca terk etmek de ağır bir deyim bence,olmayınca olmuyor iki tarafında bunu anlaması gerek.

0|0
    0|0
  • şahsen ben peşimden kosmasını ıstemem bu sefer duygusala baglarım ve sırf uzuldugum ıcın tekrar gorusur ve onun benden soguması ıcın caba gosterırım buda hem onun hem benım acısından zaman kaybı olur kendımden cok onun adına uzulurum

0|0
    0|0
  • Albenisi yoksa bile kesinlikle hoşuma gider.Geçmişte yaşananlar biz istesekte istemesekte her an gözümüzün önünde olacaktır.

0|0
    0|0
    • Kiz cok zorlasa boyle 1 yil sonra falan karsina cikip tekrar deneyelim dese kabul eder misin peki kiz guzel olsa falan

• Daha önce aynen bahsettiğiniz olay ben ve arkadaşlarımın başına geldi.Biten bir ilişkinin ardından el sallamak en mantıklısı çünkü biten ilişkinin tekrarlanması halinde her iki tarafta mutlu olamıyor geçmişteki kırılganlıklardan dolayı.Aklında hep yine mi bırakacak gidecek yinemi ayrılacaz sorusu var.Ben bi eşeklik yapıp kabul etmiştim mesela.Çok pişman olmuştum.

• cocuk su sarkıyı dınle demek ıstemıs link

0|0
    0|0
  • bı dha gorursem peşimde küfür ederım

0|0
    0|0
  • ivit :)))))

0|0
    0|0
  • hoşuma gider mi evet gider egomu tatmin etmiş olur ve bu cevap senin içinde çok üzücü olduğunu biliyorum yanızsam veya ihtiyaçlarımı gidermek için onla tekrardan çıkabilirim

0|0
    0|0
    • Kiz uzun bisure sonra karsina cok guzel ciksa ve pesinde birsuru erkek olsa kiskanmaz misin veya tekrar cikmak istemez misin yani hoslanmaz misin tekrardan

• Kizi tekrar sevmeye mi basladin yani

• hayir hep onu seviyordum yani

• Erkekleri anlama klavuzu yazıyor.
    Bir erkek sizi terk ederse ertesi gün başka biriyle görüşün.
    Sonra öt olsun.

0|0
    0|0
  • Egosuna doping etkisi yapmaktan başka bişi yapamazsın.

1|0
    0|0
    • Egosu cidden tavan yapti egosunu yikmak icin napmaliyim peki simdi

• heeeee :P gitmemiiiiiiiiiii :)

0|0
    0|0
  • havva senmisin yoksaa:D

0|0
    0|0
  • Pek hoşlanmam midem bulanır

0|0
    0|0
  • Kız manyak çıktı bana bir zarar vermese bari derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ego patlaması yaşanır demişler, doğru. Bir kişi sizi istemiyorsa istemiyordur. Hele ki bu kişi bir erkekse. Karakterinizden ödün vermeyin.

0|0
    0|0
  • sana geri döneceği varsada dönmez azıcık gururlu ol onun aramasını bekle neden peşinden koşuyosun ki_kendinden iyice tiksindirmeden bence bu işe bi son ver.

0|1
    0|0
  • Peşinden koşmayı bırakmalısın bi kıza yakıştığını düşünmüyorum canım

1|0
    0|0
  • Kimin hoşuna gitmezki ama belli bir süre sonra insan sıkılıyor olmuyorsa olmuyo zorlamanın anlamı yok

0|0
    0|0
  • Aynı benım durum 6 ay oldu onca ugrasmama ragmen benımle bı kez bıle konusmadı.Arkaman ınatcı karı demıs bide =) İstemıyorlar işte

0|0
    0|0
  • Valla erkek olsam hoşuma gitmezdi. Ayrıldıysam demekki artık sevgili olarak göremiyorum demektir.

0|0
    0|0
  • Dünkü soru =)

Sevmıyor ve ıstemıyorsa sıkarsın ancak

0|0
    0|0
  • boşver yüzsüz olma değmez

0|0
    0|0
  • kzı erkek peşinden koşmak mı ? bilemiyorum ama ayrılmakta acele ederse sonuç budur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...