Sevgilinizden daha yeni ayrıldınız ve sinemada karşılaştınız...

ayrılalı bir kaç gün olmuş sizde kafa dağıtmak onu unutmak için arkadaslarınızla sinemaya gittiniz ve 1-2 gün önce ayrıldığınız sevgiliniz de orada ve hemen yeni bir sevgili bulmuş samimi bi şekilde gördünüz ne yapardınız ? bu nasıl iş nan cok kötü bi durum ins kımse yasamaz ..asfjasfasfjkjkjkj:)))))

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilimiz OLSADA ayrılsakta,sinemaya kuzenlerle gidip onu orda başkasıyla samımı sekılde görsek...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bilemiyorum Hiç :D

0|2
    0|0
    • bende bilmiyorum sdfsdfsddfs:))))

• Hiç sevgli vs. Olmadı ama zor olsa gerek bu durum :$

• olur yakında merak etme :))

• Ay filme de odaklanamışsındır,ben ona üzülüyorum.Değmez.

0|1
    0|0
  • Kötü hissederim üzülürüm ama ona belli etmemeye çalışırım ve biraz düşününce hayatımdaki gereksiz bir insandan kurtulduğum düşüncesine kapılırım ... beni 2 günde unuttuysa demekki gerçek bir sevgi beslememiş bana karşı ..

0|1
    0|0
  • kötü hissederim film izleyecek moralim de keyfim de kalmaz

0|1
    0|0
  • Kendimi yerlere atarım bu nasıl olur diye

0|1
    0|0
  • Hiç.

0|1
    0|0
  • Kısasa kısas yaparım :D

0|1
    0|0
  • Ben yaşadım ama aylar sonra karşılaştık

0|1
    0|0
  • iyiki ayrılmışız da boşa hayaller kurmuyorum artık diye sevinirim

0|0
    0|0
  • sevgilisi oldugna eminmisin belkide kankasıdır :D

0|1
    0|0
    • bozma şimdi senaryoya göre sevgili dedik :)))

• hahah :))

• :))

Erkekler Ne Diyor 5

• O anki psikolojime göre değişir. Ya döverim ikisini birden, ya kafa selamı verir gülerim bir de göz kırparım, ya görmezden gelirim, ya da yanına gidip bana sevgililer,doğum vs. gününde aldığın hediyeyi kargoyla yollayacağım sana geldiğim adrese mi yollayayım diye pislik yaparım. Bilemiyorum psikoloji her şeyin başı..

0|0
    0|0
  • Böyle kızlar yeni birini bulmadan öncekini bırakmaz takma kafana eğlencene bak olmadı sende yanına karşı cinsten kuzenini al gezdir kızı:)

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz ;)

0|0
    0|0
  • Çok yalnızım lan :(

0|0
    0|0
  • arka sıra boşsa oraya geçerim tam başının oldugu yerde çakmagın gazını acar sonrada çakmagı çakarım

0|2
    0|0
Yükleniyor...