Evlenseniz eşinizin spor salonuna gitmesine karışırmısınız? Ya da evlisıniz izin veriyormusunuz?

Çok kadın tanıdım eşim spor salonuna yollamıyor kıskanç biri diye , bazı erkeklerin de aynı durum. Siz olsanız eşinize bu konuda karışırmısınız?
Evlenseniz eşinizin spor salonuna gitmesine karışırmısınız? Ya da evlisıniz izin veriyormusunuz?

Güncellemeler:
Kusura bakmayın beyler ama Türkiyede kadınlar sporu sevmiyor sevmiyor der şikayet edersiniz ama sebebi de sizsiniz yani çoğunuz. Eğer siz erkekler salonda sağa sola bakmazsanız zaten bayanlar bakmaz. Evimde kocaman bir oda spor salonu ama ama salonun verdigi azimi göremezsiniz evde Evde ki spor salonu neden bilyormusunuz zaman sıkıntısı olanlar için haftada 1 ya da 2 defa evde yapıla bilir.
Bayanların çoğu da kusura bakmasın ama giyimine dikkat edilmesi gerektiğini çok iyi biliyorlar ama aksini yapanlar da var. Huzurla spor yapmak için öncelikle kıyafetiniz rahat olsun sem kendiniz için etraftaki abazalarin dikkatini çekmemek için. Ya bir tşort ve hafif bol esofman altı giyin rahat edin. Salonda dediğim gibi giyinen hanımlara zaten erkekler dönüp bile bakmıyor çünkü çok izledim. Ama yok daracık tayt kırmızı ruj boool acılı parfüm sikarsaniz hiç gitmeyin daha iyi

0|0
2959

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 58

Kızlar Ne Diyor 28

Yükleniyor...