Evlenseniz eşinizin spor salonuna gitmesine karışırmısınız? Ya da evlisıniz izin veriyormusunuz?

Çok kadın tanıdım eşim spor salonuna yollamıyor kıskanç biri diye , bazı erkeklerin de aynı durum. Siz olsanız eşinize bu konuda karışırmısınız?
Evlenseniz eşinizin spor salonuna gitmesine karışırmısınız? Ya da evlisıniz izin veriyormusunuz?

Güncellemeler:
Kusura bakmayın beyler ama Türkiyede kadınlar sporu sevmiyor sevmiyor der şikayet edersiniz ama sebebi de sizsiniz yani çoğunuz. Eğer siz erkekler salonda sağa sola bakmazsanız zaten bayanlar bakmaz. Evimde kocaman bir oda spor salonu ama ama salonun verdigi azimi göremezsiniz evde Evde ki spor salonu neden bilyormusunuz zaman sıkıntısı olanlar için haftada 1 ya da 2 defa evde yapıla bilir.
Bayanların çoğu da kusura bakmasın ama giyimine dikkat edilmesi gerektiğini çok iyi biliyorlar ama aksini yapanlar da var. Huzurla spor yapmak için öncelikle kıyafetiniz rahat olsun sem kendiniz için etraftaki abazalarin dikkatini çekmemek için. Ya bir tşort ve hafif bol esofman altı giyin rahat edin. Salonda dediğim gibi giyinen hanımlara zaten erkekler dönüp bile bakmıyor çünkü çok izledim. Ama yok daracık tayt kırmızı ruj boool acılı parfüm sikarsaniz hiç gitmeyin daha iyi

0|0
29|59

En İyi Erkek Görüşü

• Eşine güvenmeyen tipik erkek modelleri böyle yapar.. O zaman çalışmaya da gönderme, sokağada çıkarma.. Yani bu bağnaz kafayı anlamak benim için oldukça zor.. Evet katıldığım konu da o.. Kendini göstermek sanki pazarlamaya çıkmış gibi gitmenin bir anlamı yok..

2|0
    0|1
    • Yani çok doğru söylediniz👍
      Aşırı dikkat çekmek için öyle basit görünümle gelmenin de bir anlamı yok

• Aynen. Avrupada bile o tarz giyinmiş bayanlara öküz öküz bakarken burayı hepimiz biliyoruz.

• :D :D :D Ne yapsınlar tren görmedikleri için..

En İyi Kız Görüşü

• Ben hayatımda bu kadar saçma bir kıskançlık gormedim insanlar kafayı yemis olmalı :D ben de gidiyorum herkes kendi işinde gücünde piyasa yapmaya gelen tipler bile kendi dengine gore insanlarla takılıyor. Sanarsın spor salonları günah yuvası :P

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 58

• İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır mantığını her zaman prensip edinmişimdir ne göz zinasına bulaşmamak için ne eşimi kıskandırmak nede başkasını rahatsız etmemek için gittiğim spor salonunun karışık günlerine gitmiyorum sadece erkekler gününde gidiyorum

1|0
    0|0
  • Birlikte yazılırdık açıkçası sağlıklı bir yaşam için spor şart. Salonu düzene oturtmak için kullanırdık 2,3 ay sonra salonu bırakır ihtiyacımız olan aletleri de eve alır evden devam ederdik her gün dışarı çıkar yürüyüşümüzü hafif tempo koşumuzu yapardık.

1|0
    0|0
  • eşim olursa
    spora birlikte giderim dogrusu budur:)

1|1
    0|0
  • Ona güveneceğim için sorun yok bana ihanet etmeyeceğini biliyorum. benim eşim bana sadakatle bağlı kalacaktır zaten bişi yapsada vereceğim tepkiyi bilir, beni asla incitmemesi gerektiğini anlayacaktır.

1|0
    0|0
  • giyimi önemli

1|0
    0|0
  • Yahu spor salonlarına başka bir amaç için de gidenler var ondan korkarım :(

1|0
    0|0
  • Karışmam hatta birlikte gideriz

1|0
    0|0
  • evin bir odasını spor salonu yaparız... ya da sadece bayanların gittiği biyer bakarız... kıskanırım ben

1|0
    0|0
  • hayır izin vermem asla

1|0
    0|0
  • Türk kadını adeta spora düşman 😂😂

1|0
    0|0
  • Tabiki veriri sağlıklı bir vücut saglıkli kalp ve saglıklı bir ilişkinin anahtarıdır :) bu arada hareketin formü mükemmel :)

1|0
    0|0
  • Bende yollamam cık :Dd

1|0
    0|0
  • beraber gideriz çalışırız ya da evin bir odasını spor salonu yapabiliriz :D

2|0
    0|0
  • Zor soru ben kıskancim

1|0
    0|0
  • Vermem, mümkünse sadece bayanların olduğu salonlara gitsin öyle salonlarda mevcut...

1|0
    0|0
    • Al işte sende mi? 😂😉

• Keşke erkeklerimiz yani bizler gözümüze sahip çıkabilsek ama malesef olmuyor. Bu durum biz ne dersek diyelim değişmeyecek. Bile bile neden lades deyim ki?

• Sadece kadınlar varsa olur😊

1|0
    0|0
  • Sen verir misin eşine

0|0
    0|0
    • Tabiki de. Ben ona izin veriyorum haliyle benim mesleğimde spor olduğu için o da izin veriyor

• Gidersek beraber gideriz yanlız göndermem

1|0
    0|0
  • Onuda alır götürürüm

1|0
    0|0
  • ben beraber giderdim

1|0
    0|0
  • Ondan sonra erkekler orasına burasına baksın.

1|0
    0|0
    • Oyeee kim baksın Karina alla alla 😂 sen getir götür

• O zaman neden evli insan eşini aldatiyor? Hem spor salonunda vücud hatların belli olacak şekilde giyinmen gerekecek hem de bazı hareketleri yapman gerekecek.
      Ustelik orda yakışıklı, kasli erkekler de olacak. Ben asla izin vermezdim.

• Bu senin görüşün.

• Komik olur ben gidyorum sen kal diye gelsin benimle :D ilerde zaten açıcam biyer inşallah

1|0
    0|0
  • Zorla gönderirim. Gitmemekte israr 3derse bir süre eşlik ederim.

1|0
    0|0
  • Deli miyim be tabiki izin veririm...

1|0
    0|0
  • Eşim ancak kendisi gibi hanımların olduğu spor salonuna gidebilir karmaya göndermem kesinlikle.

1|1
    0|0
  • Izin veririm

1|0
    0|0
  • beraber gideriz

1|0
    0|0
  • Gidebilir, onun fit olması benim de hoşuma gider. Hatta beraber gideriz.

1|0
    0|0
  • giyimi konusunda hassas davranması koşuluyla sorun yok hem birlikte gideriz

1|0
    0|0
  • hayır karışmam bende gidiyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 28

• Karma olana gitmesin o zaman o kişiler. Bende istanbuldayken spor salonuna gidiyorum ama sadece bayanlara özel salonlara

1|2
    0|0
  • haremlik selamlık olan yerlere gidebilir, kıskançlıkla alakası yok, benimde gözüm kayar mesela, onu bile bile günaha yollayamam

0|2
    1|0
  • Ben erkek arkadaşıma izin veriyorum o da bana izin veriyor.

1|0
    0|0
  • Beraber gideceksek niye olmasın. Vücudunun her yerine etiket yapistirir üstüne lilaylay'ın yazarsam olur tabiki neden olmasın? Sporsever bir insanım

1|1
    0|0
  • Gidebilir tabii

1|0
    0|0
  • Ikimiz gidicez bunun sözünü aldım. .

1|0
    0|0
  • Ota poha kiskanclik yapnam Allaha sükür oda yapmaz

1|0
    1|0
  • Gitmese ben zorla yazdırırım. Vücut yapsın 😂

1|1
    0|0
  • Beraber giderız tek olmaz

1|1
    0|0
  • Bayanlarla çok haşır neşir Olmasını istemem

1|0
    0|1
  • bende peşine takılırım :)

1|0
    0|1
  • Karışmam tabiki biraz spor yapsın kas yapsın göbekli erkek sevmem

1|0
    0|0
  • Birlikte gideriz sorun olmaz :)

1|1
    0|0
  • Ben sporcuyum gitmeme karışma gibi ileri bir durum olacağını sanmam eğer ileride olursa karşı koyarım net, onun gitmesine de karışmam

1|0
    0|0
  • Niye karışsın ya. Sadece bayan için olanlarıda var.

1|0
    0|0
  • İzin veririm bu kadar da kıskançlık yapmam😂

1|0
    0|0
  • beraber gideriz?

1|0
    0|0
  • bende onla giderim

1|0
    0|0
  • Kisi kendine de karisina da guvenmiyorsa gondermez tabi.

1|0
    0|1
  • bence karışılacak birşey yok ama şyle ki ben bir bayan olarak spor salonuna gittiğimde e malumunuz bol eşofman giymiyoruz tayt vs giydinde daha önce hiç kadın görmemiş gibi bakan gözlerden rahatsız oluyorum. Bu yüzden ben spor salonunda rahat etmek için ayrı yerleri tercih ediyorum. Mantıklısı bana göre bu e dolayısıyla eşimde buna birşey demeyecektir.

0|0
    0|0
  • Karışmam.

1|0
    0|1
  • evet veririm aldatırsa kendini aldatır beni değil

0|0
    0|0
  • Istemem ya ne isi var:)

1|0
    0|0
  • Beraber gideriz canım nolceek

1|0
    0|0
  • Baklava yapacak, yoksa evet demem :D

0|0
    0|0
  • yok artık, kendi vücudu ile ilgili bir karar ben karışmam :) karışan insanda bir sorun vardır

0|0
    0|0
  • cok sacma spor salonuna gitmeye izin vermeyenini de simdi duydum.

0|0
    0|0
  • Beraber gitmek daha uygun bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...