Fitnesscılar bir bakabilirmi?

Parçalı bir vücut kaç ay ya da yılda olur? Her harekette piramit yapıyorum süper set yani doğrumu sizce?
Kaslı bir vücut kızlar üzerinde etki yapar mı?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Kız için mi yapıyorsun bunu yani. ezik misin

0|0
    0|0
    • Hayır öyle birşey mi dedim? sadece daha güzel görünmek için

• kaybol şurdan türkiyenin boy ortalaması kaç araştırda gel kaybol

• Kaç boy ortalaması söylesene. soru soruyorsan eleştiriyede açıksın demektir

En İyi Erkek Görüşü

• Hergün yaparsan gelişimi fazla gerçekleşmez arada dinlenme günüde bırak kaslar dinlenirken gelişir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• birincisi kaslı parcalı bir vücut istiyorsan 1 seneye yakın calısman gerekıyor. benim bir arkadasım var 8 aydır calısıyor ve vucudu baya gelısmıs. onceden 27 santim olan kol şu an 40 santim göğüs kası bacak kası vs. her seyı yerınde sadece su aralar karın kasına agırlık verdı. ikincisi. bu arkadasım bana şunu onerdı. ayda 1 ya da 2 kez süper set yap dıyor. cunku süper setler mesela göğüs çevren 70 santimse 71 santim yapıyor. yanı maximum kas yırtılması oluyor orayıda proteinle kapatacaksın. dogal gıdalarla. üçüncüsü kızlar şöyle erkeklerı sever. giydigi kıyafete vucudu yakışsın. hafif kaslı dursun. kısacası fit bir erkek istiyorlar

0|0
    0|0
  • pampa 5-6 ay yaptıktan sonra (Belli bir düzen çerçevesinde gidiyorsan tabi) insanlar sana kaslı demeye başlarlar yani kaslı olduğun spor yaptığın belli olur 1 yıl sonrada vücut hatların iyice belirginleşir baklavalar falan iyi bir şekilde dilimlenir 1.5 yıl sonra falanda düzenli çalıştıysan iyi beslendiysen herkül gibi olursun işte daha ötesi içinde 2 -3 -4 yıl falan yardırırsan hulk flana olursun işte

0|0
    0|0
  • Kız için yapılmaz.
    Vücuttan vücuda baya fark var

0|0
    0|0
  • Yapar illaki. Ama fazla abartmiycan. Vucudunun durumu ne su anda

0|0
    0|0
    • 5 ay oldu gidiyorum göğüs kanatlar ve omuzlar gelişti ama yeterince değil daha. Kol çok zor gelişiyor. Bacak çalışmak ne kadar önemli?

• Kardes arastir internetten bir cok forumda paylasim var. Protein agirlikli beslen. Zaten kilo alamiyosun. Yedigin yag miktari onemli degil. Misal balik nohut mercimek fasulye brokoli et sut yumurta. Cok cok ye. Lor peynirindede cok protein var. Arastir kardes

• eyw

Yükleniyor...