Evet Galatasaray taraftarı 11 nasıl olmalı sizce?

Galatasaray ın ilk 11 i nasıl olmalı varyasyonları görelim. Muslera-carole-denayer-semih-sabri-chedju-Selçuk inan-snijder-podolski-sinan gümüş-burak

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Melo gitti ama ya 😢

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 11 i * et şimdi o kolay yönetime çare bulalım * .

0|1
    0|0
    • Yahu sabır edelim keşke takım sahiplenildiğini görse ve yine şampiyon etse takımı.

• Haluk ulusoy bir ara gelecekti :)

• bir ara tabi... :d

• Yusuf-Yusuf-Yusuf-Yusuf-Yusuf-Yusuf-Yusuf-Yusuf-Yusuf-Yusuf-Yusuf-Yusuf-Yusuf-Yusuf-

0|0
    0|1
  • Muslera-Sabri-Denayer-Hakan-Carole-Chedjou-Rodrigez-Yasin-Podolski-Sneijder-Burak

0|2
    0|0
    • Sinan gümüş neden 11 de olmasın peki

• Selcuk konusunda hemfikiriz yanpas geri pas oyunu açma yok ileri toplar hep buraga Burak kötü demiyorum. Ama pivot deilki hava topu alsın ilk senesinde selçuk gerçek bir maestroydu ama dikkat edin melo ne zaman performans kaybetti selçukta bitti selçuk yerine José oynar

• Bir gizliye gore fazla iddialisin canim benim sakin ol cahil falan zannetmedim ayrica orta saha kurgunu merak ettim😄 gizli birini ciddiye almam zaten emin olabilirsin. Ayrica laflarina da dikkat et toslarsam fena toslarim 😊😊😊

Erkekler Ne Diyor 6

• Tarafsız olarak söyleyeyim, Galatasaray muhteşem bir 4-2-3-1 takımıdır. Öncelikle ideal kadroyu söyleyeyim;
    Muslera-Hakan Semih Chedjou Sabri-Selçuk Rodriguez (Großkreutz)-Yasin Sneijder Burak-Podolski

Şimdi neden böyle kurduğumu açıklayayım. Defans ve orta alanı geçiyorum zaten, başka alternatif yok. Forvet hattında, eğer seri bir futbol oynayacaksa ki, bunu çok iyi yapabilen bir takım olarak, Podolski gibi ağır bir oyuncuyu kanatta değerlendirmek kayıptır. Üstelik Burak Yılmaz'ın pozisyon takibi onu iyi bir kenardan merkeze kaçan bir kanat yapabilir. Aynı şekilde, Yasin ve Burak'ın hareketliliği, hem Sneijder'e şut imkanı yaratabilir, hem de Podolski'nin bitirici ve golcü kimliğini ön plana çıkarır. Umut ve Olcan, rotasyon dışında bu takımda ilk 11 oyuncusu olamazlar. Carole, Bilal, Jem, Sinan da ideal 11'e yeterli oyuncular değiller. Galatasaray, geçen sezon son haftalardaki gibi savunmayı orta alana yaklaştırmadığı sürece, Melo'suz bir orta alan çok pozisyon verecektir. O nedenle, Selçuk-Rodriguez (Großkreutz) ikilisi ile defans tandemi arasında en fazla 10-15 metre olmalıdır. Bu sayede hem oyunu daraltıp, rakibin açık vermesi sağlanır hem de, hareketli Yasin-Sneijder-Burak üçlüsüyle forvet oyuncularının markaja girmesi oldukça zorlaşır. Eğer devre arasında kadar, bir "çapa" veya "kesici" ve fırsatçı golcü niteliğinde birer oyuncu alınmazsa, Galatasaray'ın şampiyon olabileceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Muslera
    Sabri
    Denayer
    Hakan (semih)
    Carole
    Chedcou
    Selcuk
    Yasin
    Sneijder
    Poldi
    Burak

0|1
    0|0
  • Muslera-sabri denayer Semih (hakan) carole chedjou José poldi sniper sinan burak... Gayet iyi bir onbir fakat bir sakatlık ceza durumunda kulübede adam akıllı oyuncu yok allah buragi korusun yoksa umut kazmasina kalicaz

1|1
    0|0
  • Muslera-Sabri-Hakan-Chedjou-Carole-Selçuk-Jem-Yasin-Sneijder-Podolski-Burak

0|2
    0|0
  • Aynen seninkisi gibi iyiymiş

0|1
    0|0
  • muslera-sabri chadju-daneyer-carole-selçuk-rodrugez-podolski-snajder-yasin ( sinan gümüş)-burak

0|1
    0|0
Yükleniyor...