Son pişmanlık fayda etmiyormuş.

birini cok seviyosunuz hemde cok. oda sizi seviyor ve cıkıyorsunuz 3 aylık bi birlikteliğiniz oluyor. ve siz ayrılıyorsunuz sebeb yokken sonra pişman olup ona tekrar dönmek istiyosunuz ama kabul etmıyo. bunun yanı sıra onun sınıf arkadasıda sizi seviyor en az sizin onu sevdiginiz kadar. ve siz inat olsun diye gidip o sınıf arkadasının teklifini kabul ediyosunuz. kısa cok cok kısa bi beraberliğinz oluyor. onu kıskandırmayı basarıyosunuz ama bunun yanında tamamen kaybediyosunuz. bu olayların uzerinden 1 yıl gecmesine ragmen halaa onu seviyosunuz. arkadasıda sizi ve hergun aynı ortamdasınız. onlar hiç bisey olmamıs gibi yan yana siz de uzakdan onu izlemektesiniz. işte benim durumum arkadaslar cok pişmanım cok seviyorum of of :(

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• işte biz diyoruz ki bu tarz durumlarda öfkeyle kalkan zararla oturur intikam alırsan komple kaybedersin abi çocuk musunuz ya bu tarz olaylara baş vuruyosunuz ? güzelce beklesen sabretsen belkide yeniden kavuşcaktınız ? al bak temelli imkansız oldu şimdi ona seni seviyorum desen ne kadar inancak sıfır çünkü sen onun gözünde artık midesiz bi hatunsun çünkü sevgine sadık kalmadın seviyorum derken gidip başka bi erkekle olabildin işte sevgin bu kadar.

bu da sana ders olsun hiç bi seven insan sevdiği insanın canını yakmaz yakamaz seven insan bu kadar vicdansız olamaz dost acı söyler unutmaya bak yada yine seni seven birileriyle ol malesef ki sana moral veremicem birileri seni kendine getirmeli benim gibi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Of aşk diye birşey yok saçmalamayın.

0|0
    0|0
  • siz onu o sizi falan diye anlatacağına normal anlatsaydın ya kardesim.. :)

duruma gelince hatalısın cezanıda çekiyosun hatanı telafi etmeye çalış derim

0|0
    0|0
  • biraz kabaca tabir edeyim,sen çanağı,çömleği kır sonrada bir araya getirecem diye uğraş dur.ve sonrada niye kırdım die pişman ol biraz akıllı olun...

0|0
    0|0
  • Kıyamet gelir yine de bitmezsiniz arkadaş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk baska kabul etmemesının sebebı belkı erkeklık gururudur. ama daha sonra senın yaptıqın senı basıtlestırmekten baska bı ıse yaramamıs. kendı hatan..

0|0
    0|0
  • Yaptığın saçmalık.

0|0
    0|0
  • kendin kaşınmışsın:)

0|0
    0|0
  • eden bulur men dakka dukka yani..

0|0
    0|0
Yükleniyor...