Ben bakmayınca bakmıyor, ne yapmalıyım?

bi çocuk vardı ve bayağı bakıştık aylarca sonra çocuk bı kız arkadaşına o kıza söyle bidaha bana bakmasın ve peşimde dolan masın demiş bnde sormaya gittim durdurdum tam sorcaktım dinlemeden gtti bnde sınırlendim tenefüste gittim sınıfına sn kim oluyosun ki senin peşinden koşucam egoit dedim sırasına vurdum gittim herkes ooo dedi o ole mal gibi kaldı simdide hiç çık mıyo dısarı çıkıncada gizliden arada bakıyo ama altını çiziyorum arada bakıyo bn bakmayınca yanımdan geçerken hiç bakmıyo tabi sizce ne ? ne yapmalıyım :(

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• taamam daha ne yapacan arkadaşı vasıtasıyla bakma demiş bakmayacan peşinde dolanmayacan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• çocukda gurur haysiyet şeref bırakmamışsın yaw iti ite kırdırtacan ha :) ne öyle mafyamısın la sen sıraya vuruon çocuğun pisikolojini bozmuşsun

0|0
    0|0
    • haksız mıyım ama yani bn okulda oleyim erkeklere iti ite kırdırırım :)

• öle yaparsan ahanda böle " ben napacam " moduna girersin . .

Bence ona ufak bi tebessüm yaparak ufaktanda olsa hoş bi bakış aama zanetme yani gelip konuşcanı bebe

• o senle dalga gecmıs sende onu rezıl etmıssn bundan sonra yapılcak bısı kalmamıs. sukunet sadece

0|0
    0|0
  • gel lan sana cay ısmarlıyım de :)

0|0
    0|0
  • Bitin artık bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

0|0
    0|0
  • Artık bişey olmaz alternatiflere yönel.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakma sen niye bakiyosun ki hâla.ay aptala bak ya.dunyaninda kendi etrafinda döndugunu saniyodur o.

0|0
    0|0
  • sen onun sana baktıgından emin olmadanmı ona bakıyordun yani? senmi baktın ilkte bu cesareti bulmus

0|0
    0|0
    • bn o bakıyo dıe bakmaya başlamıştım sonradan olan lar bu işte :(

• acaba sana birşeye kızmıski öc almıs

• bilmem ki ama ona sevgim var gibi bişey nsl olustu bilmem görünce kalbim çok hizlı atıyo ama bn tam kesin diemem bna baktıgını ama bnım olduğum tarafla ilgileniyo uzaktan arkadaşı bakıyo felan

Yükleniyor...