Rahatsız oluyorum?

Fitness'da bir çocuk sürekli bana bakıp kolay gelsin diyordu, sonra numarasını verdi yok son günüm konuşuruz seninle tanışmak istiyorum dedi, bende numarasını alıyormuş gibi yaptım ama mesaj atmadım, spor yaparken bir baktım o geldi kolay gelsin dedi gülümsedi ve rahatsız oldum, napmalıyım sizce?

0|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• görmezden geelceksin..

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• son günüm mü? sporda bir insanın nasıl son günü olabilir?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Duymamazliktan gel

0|1
    0|0
  • Açık açık şöyle defolsun gitsin
    Bende fitness yapıyorum salonda bazen tek bir kız kalıyor sırf rahatsız olmasın diye onun çalıştığı bölgede bile çalışmıyorum ben

0|0
    0|0
  • rahatsız oluyorum senden demek bu kdr zor mu

1|0
    0|0
  • Konuşmak istemiyorum de olmadı salon sahibine söyle ama ilk önceliğin konuşmak olsun bide numarasını almışsın adamın ne düşünmesi gerekiyor bu durumda?

0|0
    0|0
  • Rahatsız olduğunuzu belirtin bence

0|0
    0|0
  • Şikayet et

0|0
    0|0
  • Kafana göre takıl bencesi

0|0
    0|0
  • çocuk yakışıklı olsaydı evine gitmelimiyim orkodoslor diye sorardın eminim. herneyse istemiyorsan açıkça söyle olucağı yoksa olucak gibi olmasın en sevmediğim şey.

0|0
    0|0
  • onun gelmediği saatlerde git yani gittiğin saatleri değiştir

0|1
    0|0
  • ona yardımlaşarak squat çalışabiliriz de, gönlünü al.

0|0
    0|0
  • * cekıcen herhalde

0|0
    0|0
  • demekk ilgi çekiyorsun, o gelince uzaklaş

0|1
    0|0
  • Yüz vermeyin, ısrarcı olursa kararlılığınız gösterin, çevirin kafanızı gitsin !

0|0
    0|0
  • Sevgilin olmak istiyor belli ki.. Sevgilim falan var de tamam tanışalım deyip te umut verme..

0|0
    0|0
  • üzerinde "reserved" yazılı bir tişört giy.

0|0
    0|0
  • bakma muhattap olmaa.. adama ice öz güven veriyorsun

0|0
    0|0
  • uzak dur.

0|0
    0|0
  • Bune ya paso kolay gelsin işçisini selamlayan yönetici gibi

0|0
    0|0
  • adam gibi tavrını koy bir dahakine.

0|0
    0|0
  • Sevgilim var de kurtul. Kesin çözüm 😉😂

0|0
    0|0
  • al işte sonra diyolar spor salonlarında niye kız yok heryerde yavşıyolar la :D adam havada karada denizde ve heryerde

0|0
    0|0
  • Kaslı bir tanıdık bul yanında getir abim kardeşim diye tanıştırırsın 10 yıllık kickbox cuyum havalarına olsun alksdf

0|0
    0|0
  • sevgilim var de sker belanı de:))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Birincisi madem rahatsız oluyorsun, numarasını verdiğinde tanışmak istemiyorum diyebilirdin onu orda geri ittiğinde anlayacakdı istemediğini sonradan yine bakmaya devam etseydi rahatsız oluyorum bakmazsan sevinirim gibi nasikçe uyarabilirdin..

0|0
    0|0
  • Bayanlara özel spor salonuna git daha rahat edersin

0|1
    0|0
  • duavr gibi ol yani tanışmak istiyor belli ben tanışmak istemiyorum de kibarca gider

0|0
    0|0
  • Salonun sahibine gidip şikayet edeceksin bu çocuk beni sürekli rahatsız ediyor diyince salon sahibi bir güzel ilgilenir onunla çevrede bulunan diğer body'cilerde ilgilenir bu durumla olaya hemen el atarlar :)

0|0
    0|0
  • Surat ascan mutahap olmayacaksın o geldimi sen kaçacan anlayacak rahatsız olduğunu.

0|0
    0|0
  • sevgilim var seni yanımda görmek istemiyormuş muş muş. s olabilir mi? inanabilir mi? . s

0|0
    0|0
  • rahatsız edilmek istemediğini söyle böyle nezaket göstereceğim diye saçmalama..

0|0
    0|0
  • Ksyi gunluk olarak kullanabiliyor muyuz ya? Yeniyim daha buralarda

0|0
    0|0
  • rahatsız olduğunu belirt bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...