Futbolda Fatih TERİM nasıl ifade ediyorsa bize Basketbolda da Ergin ATAMAN aynıdır. katılan?

Futbolda Fatih TERİM nasıl ifade ediyorsa bize Basketbolda da Ergin ATAMAN aynıdır. katılan?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Ya maçlar çok heyecanlı.. 😳😲😱
    Dün bize misafir geldi. Annem diyor ki git masayı hazırla. Kadıncağız da haklı. Arkadaş masayı hazırladık. O sırada 2. periyotta Almanya bize dakmış ta dakmış.. 😊😂

0|1
    0|0
    • bence de her zaman heyecan vermiştir zaten basketbol maçları aksiyonu bol olmasından kaynaklı

En İyi Erkek Görüşü

• Al birini vur ötekine. Başarılarına lafım yok.

Ama;

Biri, milletin milli duygularını sömürerek prim yapmaya çalışan çakma mafya babası; diğeri de para için karısını satabilecek, siyasi görüşe göre basketbolcu seçen saygısız bir koç..

Türk sporunun iki büyük temsilcisi olmaları, ülkenin halini açıkça gösteriyor.

0|1
    0|0
    • sonuna kadar katılıyorum sana dostum

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle katılıyorum...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İkisinin ortak yanı parasever olmaları

0|1
    0|0
  • Katılmıyorum ben.

0|0
    0|0
    • neden...
      ikisi de aynı karaktersizliğe
      ikisi de aynı başarılara
      ikisi de aynı ego ve böbürlenmeye devam ediyor işte

• Fatih Terim ikinci cümlende Ergin Ataman'ın çok çok önünde bence.

• Ergin ATAMAN iyi hoca kaliteli tek şansızlığı kaliteli oyuncularla fazla çalışmaması
    mesela daha iyi oyuncular olsa süper şeyler yapacak ama çalıştırdığı takımlar iyi
    şunu göreceksiniz inşallah milli takımda devam ederse 4-6 sene sonra bu jenerasyonla süper işler yapacaktır.
    hatırlayın geçen sene ABD önüne gelene 30-40-50 fark attı bize gelince 19 farkda kaldı faried olmasa 5-10 a kadar düşebilirdi bu hoca daha fazla şansı ve itibarı hak ediyor.

0|0
    0|0
  • katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Atamana dikkat para için satmayacağı şey yoktur.

0|0
    0|0
  • galatasaray'lıyım ama nasıl bir milletiz ki Kulüp takımları ile Milli Takımları kıyaslıyoruz. Oraya herkes görevini yapmaya gidiyor..

0|0
    0|0
    • işini yapanlar sakın bize bunu yansıttığını düşündüğümüzden olmasın

• Ergin hoca basketbolun fatih terimidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...