Benim bu kasları haketmediğimi düşünüyorum?

millet ben kendimi bildim bileli zayıfım 1.90 boyunda 72 kiloydum ama bu aralar spor salonunda her gün çalışmaya başladım 73.7-74 kiloya çıktım, aynaya bakınca omuzlarım ve kollarımın kalınlaştığını göğüslerimin belirginleştiğini fark ettim ben her zaman zayıftım bu kasları hak etmediğimi düşünmeye başladım bana tuhaf geldi sanki bir anda haksız kazanç edinmiş gibi oldum bu gelişim bana hızlı gibi geldi neredeyse kas yığını olmaktan korktum tarifi belirsiz bir hisse kapıldım size de böyle olmuş muydu spor yaparken ya da böyle hisseden tek ben miyim

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar senin yaptığını elde edebilmek için nelerini veriyor, sen burada haksız kazançtan bahsediyosun. kusura bakma ama salakça düşünüyosun.
    eğer spor geçmişin yoksa ilk 5-6 ay çok fazla verim alırsın. daha sonra kas yapman zorlaşır.
    herkesin kas konusunda genetik sınırı vardır ve bu sınıra gelmek için en az 3-4 yıl gibi bir sürenin geçmesi gerekir. steroid kullanmazsan bodybuilding yıldızlarına dönüşmezsin zaten. şimdi şu aptal düşünelerini bir kenara bırak ve adam gibi spor yap!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sonucta sen calisiyorsun niye haksiz kazanc olsun? :)

0|0
    0|0
    • ben kendimi aynada zayıf görmeye alışkın olduğum için heralde gözüme tuhaf görünüyor

• Evet olabilir.

Erkekler Ne Diyor 1

• ilk 1 sene hızlı gelişirsin merak etme sonra tırta bağlayıp her yolu deneyeceksin büyümek için

0|0
    0|0
Yükleniyor...