Erkek arkadaşım birçok siteye üye, ona güvenemiyorum nedense, abartıyor muyum?

iki üç senedir tanıdığım bir erkek var, birbirimizden hoşlanıyoruz fakat ona güvenemiyorum, içimde bir his yalan söylüyor buna güvenme diyor.

hi5, netlog, face ve başka sitelere üyeymiş. bende sadece facede ekli orda bile ayarları gizli duvarını arkadaşlarını göremiyorum. aç diyorum ben anlamam diyor. hi5da onu bulunca orda bir yığın yabancı uyruklu ve türk bayanlarınla arkadaşlık kurmuş birde telefonunu paylaşmış. niye hatunları ekleme gerekçesi gördün diyorum ben varken, sen beni neyle suçladığının farkındamısın diyor. eskiden üye oldum oraya ama dillerini bile anlamıyorum bahenesi uyduruyor. dilini anlamadığın hatunları ne ekliyorsun o zaman? bu ara bir ay evel bile facebookda ingiliz hatunların resimlerine seksi diye yorumlar yapmış. ben bilgisayardan anlamıyorum ki ayarlar nerden açılıyor diyip beni aptal yerine koyuyor üstelik.

onunla alakamı kesmek istediğimi söylemiştim birden bire delirdi, olayı büyütüyormuşum her erkek yaparmış, ihtiyacmis bilmemne üstüne birde beni suçluyor ona yargılıyorum diye. suçunu bastırıyor normal yaptığım diyor. beni aptal yerine görmesi ve yalan söylemesi çileden çıkartıyor ya. güvencim sıfır ona.

beni güvensizlikle suçluyor ve haklı, ben olayı abartıyormuyum gerçekten?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• güvenmeni tavsiye etmem, şüphe etmekte çok haklısın. o kadar isteye üye olup face ile ilgili konuda ''ben anlamam'' deme hakkına asla sahip değil. şifresini iste ve sen hallet olmadı. zaten veremezse sıkıntı vardır.

0|0
    0|0
    • teşekkürler. inşallah kötü sonuçlanmamıştır sorunun.

• sorunum bitti. ayrildik meger bir kizi daha ayarlamis yani iki sevgili bir arada tutuyor en sonunda sahte face accountunu buldum onu ekledim sahte bir isimle bana on dakika icinde numarasini verdi, evli kadinlari bile tatmin etmis bilmemne anlatti hepsini birer birer gelmemi derhal istedi. orda bitti olay...

• bir şey diyemiyorum gerçekten :(

Erkekler Ne Diyor 7

• senin ki senle gelecek kurabileceğine tam inanamamış. alternatiflerini elinin altında tutuyor. yurt dışına çıkmaya çalışıyor olabilir. tabi çapkın olduğu da malum. kimse bağırarak haklı duruma geçemez. bazen insan haksız olduğu için daha çok bağırır. ben sonunuzu pek sağlıklı görmüyorum. anladığım kadarıyla da baya dolusun.

1|0
    0|0
    • niye evlen benimle diyip duruyor madem... bazen erkekleri anlamakta zorlaniyorum. ben ona karsi bu durumdan cok sogudum acikasi ve dedigin gibi haksiz insanlar savunmaya gecer! bilemiyorum ya aldatilirsam eger kahrolurum...

• aldatılıyorsun bence, en azından fırsat kolluyor bulsa aldatacak gibi geldi bana

1|0
    0|0
    • aldatildim evet :))

• canim yaniyor ve sinirliyim ama en cok kendime kiziyorum icimde biliyordum bunun ne mal oldugunu yinede sözde güvenmeye calistim

• başından aşağı kaynar sular mı dökülüyor

yoksa kan beynine mi çıkıyor anlamıyorsun dimi :)

birdahaki sevgililerin senden çekecek haha ne oldugunu bilip kendini hazırlamıssın en azından

• suçluluk psikolojisiyle sana saldırıyor

1|0
    0|0
  • Bu aşkın sonu ne yazık ki hüsranla dolu.

1|0
    0|0
  • sanki çapkınlık var gibiii

0|0
    0|0
    • yani? o hicbirsey olmamis gibi bana seni seviyorum muhamelesi yapiyor bense o kadar kirginim ki bi kasik suda bogucam herifi :D

• sen de ona face'ini sınırla o zaman

• Yalan söylemesine gerek yok açık açık niyeti nedir söylesin. Dürüst olsun

0|0
    0|0
  • gönülden sevenlere üyeyse ses etme, bize reklam veriyor o site:) abartmıyor gibisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaptığı şeyin altında mantık yatsaydı kendisini savunmaya geçmezdi sana sadexe gerekçesini söylerdi bir dahada o konuda açıklama yapmazdı.Ne uğraşıyorsunki hala bayanların içine bir şey doğuyorsa bu çoğu zaman gerçekleşir kalbinin sesini dinle anlattıklarından zaten sana sadık kalacağına inanmıyorum ben kendini kandırma.

1|0
    0|0
    • dogdu ve evet ihanet etmis... iki sevgili bir arada tutuyordu :) sonumuz NOKTA.

• sen de başka bi addan bu sitelerden bi kaçına üye ol onla arkadaş ol bak ne yapıyo:))

1|0
    0|0
    • bak bu iyi bi fikir, ama ben kizdiktan sonra siteleri iptal etmis...

• meger birini tekrar acmis bende ekledim... ordan zaten ögrendim ne o.c. oldugunu ve o an bitti :) önceden keske aklima gelseydi sayende cok tsk ederim canim!

• önemli değil:)))

• Guvenilecek birisi degil bence guvenmemekte bencede cok haklisin telefon numarasini felan paylasiyor biton siteye uye ve anlamadigini soyluyor uye olmasini cok iyi biliyor ve anliyor masallah

1|0
    0|0
  • Aldatma ihtimali yüksek gibi duruyor .

0|0
    0|0
Yükleniyor...