Spordan anlayanlar bir bakıverin nolur?

Boyum 160 kilom 55.
Kilo vermeye çalışıyorum. Öncelikle yürüyüş yapmaya bu hafta başladım. Haftanın 3 günü 1 saat yürüyorum şu an. Tabi bunu her hafta artırıcam. Haftanın her günü 1 saate kadar çıkıcam.
her 3 saatte bir 1 kase birşeyler yiyorum. Bütün yediğim toplam 1 kase oluyor.
abur cubur hamurişi yok. Gayet sağlıklı besleniyorum.
Trambolinde zıplamak çok yoruyor. Günde 200 kere var gücümle trambolinde zıplıyorum.
ayrıca 30 day challenge lerden kalça, squat, sırt ve karın olanlarını yapmaya başladım.
sizce nasıl yeterli mi? Iyice bir zayıfladıktan sonra fitness a başlayıp kaslanmak hedefim.
zayıflar mıyım bu şekilde?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• fitnessta daha iyi kardiyo yaparsın beslenme önemli bir şey dejarz oluyorsun yerine bir şey koymuyorsun sen sanıyorsun ki yağlarım eriyor aksine kasların eriyor

0|0
    0|0
    • Hiç anlamadım neyden bahsettiğini

• 1 kase bir şeyler yemen önemli değil sık veya çokta 3 saatte farketmez hedefin tam olarak ne ve protein ağırlıklı beslenmen gerekir koşman lazım yürümeklede yağ yakılmaz :)

• Daha yeni başladım. Koşmaya gücüm yetmez şu an. Yavaş yavaş 😊

En İyi Kız Görüşü

• Yürüyüşü arttır gunde 3 kere yürü 1 saat 45 dakika ve yarım saat yürü birde 6 dan sonra yeme kesinlikle

0|0
    0|0
    • 6 erken değil mi? 😐

• Çok erken yaa. Bu sefer iyice acıkıp kendimi yemeklerin Arasında bulabilirim

• Kendini engelleyebilirsin canın sürekli bir şeyler istiyorsa eline salatalık al domates al böğürtlen yiyebilirsin kendine meyvelerden dondurma yapabilirsin ama muz kavun karpuz vs hariç

Erkekler Ne Diyor 1

• zayıflarsın ama bisiklet ve koşu da ekle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kilon iyi. Eğer zayıf olcam diyorsan 5 kilo vermen yeterlidir. Aç karna spor yaparsan çok etkili olur. Ben 2 haftaya yakın sürede sırf squat mekik birde basketbolla 6 kilo verdim. Bir iki kilo aldım ama sıkkıntı değil , çverilir.

0|0
    0|0
    • Göbek bölgem fena Yağlı. 72 cm 😒

• aç karna spor yaparsan, vücudun enerji için direkt olarak kaslara hücüm eder, iki haftada 6 kilo vermişsin, onun çoğu sudan ve kastandır, @Soran aç karnına spor yapmanı kesinlikle önermem elindeki kastanda olursun, sonra ben kilo verdim XD XD diye dolaşırsın yapma gözünü seviyim

• @atınıgibenkovboy07 benim arkadaşım ki o milli takımda dövüşçü 50 kilo belki daha fazla verdi. Bunu sadice tek öğünde iyi birşekilde beslenerek 2-3 ayda yaptı. Bol bol su içti. 50 kiloyu kastan verebilirsen tamam. Ayrıca her sabah yapılan spor yağ yakar, akşama doğru yapılan ise kas. Sabah yapılmasının nedeni midenin boş olması

Yükleniyor...