Eski sevgiliniz ünlü olsaydı ne hissederdiniz?

bir gün eski sevgiliniz merak edip fecebookta arattığınız da yada arkadaşınızdan öğrenseydiniz ünlü olduğunu ne hissederdiniz ne yapardınız :)

tv lere çıkmasa da 10 bin den fazla hayran kitlesi var ve adını arattığınız da her yerde o çıkıyor şarkılarını indirip dinlermiydiniz :)

bi arkadaşınız dinlerken duysa muhabbet şöyle olurdu heralde :)

-- güzelmiş

-- evet eski sevgilim :)

-- hadi lan hesabı :) :)

dip not : nefretle ayrılmadınız anlaşamadınız bi şekilde severek ayrıldınız .

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Absürd fotolari varsa satardim gazetelere.

0|0
    0|0
    • :) çok kötüsün ya :) bumudur yani hadi nolur şakaydı de :)

• :)) Saka yapiyordum, ciddiye alma sen. Sadece takilmacaydi.

• :) biliyorum , önemli olan ben değilim önemli olan sensin ben 5 saniye de de yeniler beynimi pozitife geçerim ama senin kırılman beni mühürler bu yüzden senin gülmen önemli :) teşekkürederim takılmacana taktığın için :)

• Eeeeeee benim elimden geçen herkes böyle ünlü olur işte ne sanıdınız der havamı atardım arkadaş :) Tükürdüğümü yalayıp geri dönme planlarına bulaşmazdım.

0|0
    0|0
  • severek ayrıldım.. o da mı seviyordu yalnızca ben mi zaten karşılıklı olsa bitmezdi eksik birşeyler vardı ki bitmiş.. insan tuhaf olur sürekli görünce tv de vs.. ama şarkılarını filan dinlemezdim eski eskidir ;)

0|0
    0|0
  • sen unlu mu oldun yoksa

0|0
    0|0
  • herhangi bir şey hissetmezdim bilmeyen arkadaşlara da bu benim eski sevgilim falan demem zaten gereksiz bence

0|0
    0|0
  • çokta olmayan s*kimde :D

0|0
    0|0
  • canı cehennemee

0|1
    0|0
  • hayırlısı derim :)

0|0
    0|0
  • Merak eder dinlerdim sanirim

0|0
    0|0
  • asla dinlemem...ne dinleyeğim..beni terkedecek..isterse dünya tanısın..ben artık tanımam.

0|0
    0|0
    • ama nefretle ayrılmadınız ondan nefret etmiyorsun yani yine aynımı olurdu .

• nferet etmiyorsam ayrılmazdıkki zaten..seviyorsam hala birlikde olurduk..çelişkili değilmi.

• değil , misal ikinizde çok seviyorsunuz ama sen evlenince senin şehrine gelmeni istiyorsun o bunu yapamayacağını doğduğu şehirden ayrılamicanı sana en güzel geleceği bu şehirde yaşatabileceğini söylüyor ve sen vazgeçmiyorsun bu şehire geliceksin diyorsun ve çocuk ayrılmak zorunda kalıyor severek bitiyorsunuz .

• indiri dinlerdim ama hiçbir arkadaşımın hadi lan diyeceğini sanmıyorum ama güzelmiş dese bile eski sevgilim demezdim yani övünmek gibi bir şey yapmazdım söylesem bile hadi lan yerine oha neden ayrıldınız şimdi sevgilisi var mı yoksa bana ayarlasana muhabbetleri ... :) (cidden bunu derlerdi ama ciddi anlamda değil hadi lan demezlerdi ama ona eminim :))

0|0
    0|0
    • iyi bir yüreğe sahipsin sende buna emin ol ve eminim çoğu dinlerdi peki takip edermiydin , bestelerinden bir tanesinde sen geçseydin o besteyi sana yapmış olsaydı ne hissederdin güzel sözler içeren bir beste :)

• suçluluğun ne anlamadım

• :) hani kendimi övmem :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Abovv dünkü sümüklü kız ünlümü olmuş derdim :D

0|0
    0|0
  • O ünlü olsa nolur ben dünyanın ünlüsü olmuşum arkideş

0|0
    0|0
  • tüh amk kaçırdık paraları :)

0|0
    0|0
    • :) ticaret kaçtımı yani bumudur abi ya :)

• ticaret değil kaçan kaçan para şimdi düşün sevgilin karın neyse artık ünlü olacak sende onun menejeri yarıdımcısı vs. neyse artık yada işsiz güçsüz yada sıkıntıda olan birisi paralarını yemeyecekmisin ladınlar yiyor ama :)

• :) :) okey de ticari yönünü düşünmemiştim :) aşka fitne fesat karıştırma kardeşim :) içinden para hortumlayacağına aşk çek :) :)

• bu durum benim başıma gelmişti. kendi isteğimle bıraktığım eski sevgilimin bi kaç sene aradan sonra model olduğunu öğrendim. bunu da öğrenişim biraz garip oldu. kendisi zaten bir cilt bakım markasının fotoğraf çekimlerine katılıyordu benimle olduğu dönemlerde. 3 ay önce arkadaşımın masaüstü duvar kağıdında gördüm onun fotoğrafını. önce benzettiğimi düşündüm, nerden indirdiğini sordum, chiponline sitesine yönlendirdi beni. bi kaç fotoğrafını buldum, onun facesine ulaştım ve aynı kişi olduğunu farkettim. arkadaşıma söylediğimde dalga geçtiğimi düşünmüştü de, allahtan birlikte çekilmiş fotoğraflarımız vardı. 1 ay boyunca arkadaş çevremden salak muamelesi gördüm bu kız bırakılır mı diye. not : kız şuan nişanlı, yakında evlenecek diye biliyorum

0|0
    0|0
    • bu soruda bana yakın :) seni anlıyorum geleceğin dilerim geçmişini aratmayacak kadar muhteşem olur arkadaşım .

• teşekkür ederim. yok zaten içimde en küçük bir pişmanlık yok. şimdiki kız arkadaşımla hiç olmadığım kadar mutluyum :)

• :) çok güzel RABBİM sizi bir ömür daim eder inş. .)

Yükleniyor...