Daha ilkokula başladığınız ilk günü nasıl anımsıyorsunuz?

Ben ilk okula gittiğimde ön sırada işeyen çocuğun ağlamasını hiç unutmam ...haylaz olacağım o yıllarda belliydi ki en arkaya oturmuştum.. keşke hep fişleri ezberlediğimiz , okuldan geldiğimizde çantamızı koltuğa atıp dışarı oyun oynamak için çıktığımız yaşlarda kalsaydık :)) peki ya siz?

Güncellemeler:
herkese benden +1

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• benim en iyi hatirladigim shey siniftaki en cirkin kizdim hatta kiz bile denemezdi boyle faremsi bishey :)

amaaaaaaa tabi yillar yillar cok shey kattiniz bana :)

0|1
    0|0
    • Sonra ilk okul arkadaşın karşına çıkar ve tepkisi şu olur - AAAaaaa sen çok değişmişsin ya dürtmeler falan başlar sosyal sitelerde he :)

• cok tsk ederim :)

Kızlar Ne Diyor 7

• komşumun kızıyla yazılmıştım o öğlenci ben sabahçı olarak kayıt ettirildik aynı sınıfta çok kaynatırız diye ama bir hafta o sabahtan benimle gelmek zorunda kaldı çok ağladım çünkü :) kız yazık hem benle sabah geliyordu hemde öğleden sonra kalıyordu mecburen

0|1
    0|0
    • hangimiz ağlamadı ki :) ben ağlamamıştım çünkü 4 yaşında başlamıştım okulun bahçesinde top oynamaya tabi ağladığım zamanlar da olmadı değil

• En yakın arkadaşımla en arka sırada otururduk.Öğretmenin ders içinde verdiği ödevleri arkadaşıma yaptırırdım.

+Betül ben yapamıyorum, benimkini de sen yapsana.

-Nasıl yapamıyorsun yaaaaa, bak işte böyle(nasıl yapılacağını gösterirdi)

+Bak ben çizemiyorum (oysa ki çizerdim.o yapsın diye yalana başvururdum)

-Öff Gülsüm öff!Ver şu defteri.

Evdeyken de halama yaptırırdım.2 yıl babaannemlerle yaşadım.

+Hala ben bu ödevimi yapamıyorum.

-O senin ödevin, sen yapacaksın.

+Babaanne yaaaa halam ödevimi yapmıyor.

*Yap şu çocuğun ödevini, yapamıyormuş işte ne ikiletiyorsun.(ailede en büyük torun olmanın faydaları)

Ben okumayı, yazmayı nasıl çözdüm hala onu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Öğretmen beni hiç sevmemişti onu iyi hatılıyorum epey bir kızmıştı bana ve en arkanın bir önüne oturtmuştu.

Benle ilgisi yok ama, ben okula başlamadan önce okuma yazma bildiğim için babam öğretmenden beni sınava sokmasını istemiş öğretmende "o özel değil herkes gibi okuyacak" demiş.

Sınıfa bir girdi direk daha beni önde görür görmez "kalk ordan geç arkaya" dedi.

Ama,i beni engelleyemedi soğumadım okuldan da derslerden de.

Başarılı bir öğrenciydim.

0|1
    0|0
  • Sinifa girmeden önce bana güldü diye bir oglani dövmüstüm cocuk akli iste. Hala unutamiyorum :D Aklima geldikce gülesim geliyor. oysa simdi iyi bir arkadasim :)

0|1
    0|0
  • hatırlamam mı? ağladım klasiktir ağlamak... zaten ondan sonra üniversite bitene kadar okul hep sıkıcı geldi büyüyünce de ağlanılmıyordu ki :D

0|1
    0|0
  • Haha aklıma getirdin.Zil çalınca okul bitti sanıp koşturarak eve kaçmışım.

0|1
    0|0
  • tam hatırlamıyorum ama güzeldir :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İlkokula başladıgımda altıma işeme sorunum vardı. İşerdimde işerdim korkardım hocaya gıdıp izin isteyemezdım . Sıraları batırırdık yanımdakı cocukta farkında olmazdı :))

1|1
    0|0
  • kızlara ay o kız onlarla oynamayalım falan gibisine seyler derdik sırada kızlarla oturamazdık ama şimdi uçarı kaçarı

0|1
    0|0
  • Öğretmen benim okuma yazma bildiğimi öğrenmişti ve sonra hep bana okuma yazma öğretmem için görev verirdi.Bir daha da okula sempati duymadım.Pis beleşçi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...