Dogu menseili otobuslere yapilan saldırı hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Özellikle Diyarbakir firmalarina Kayseri ve Kirsehirde saldiri oldu Trabzon otogarda yine dogu firmalarinin yazıhaneleri yıkıldigi haberi geldi diyarbakir otobus sirketleri ise 1 gun sureli sferlerini iptal etme karari aldi ne dusunuyorsunuz?

• dogru buluyorum
    16% (3)29% (8)23% (11)Oy Ver
  • yanlis buluyorum
    63% (12)36% (10)47% (22)Oy Ver
  • dogru bulmasamda halkin sabrı tastı makul karsilamak lazım
    21% (4)35% (10)30% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Soruyu yanlıs yerde sormusum sporla alakali degil duzeltirler ins.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Yazihaneler yikilmadi sadece bilet satislari durduruldu ve tabelalarin ustu kapatildi

1|1
    0|0
  • Çok doğru buluyorum hdsfbhsadfbasd komik geliyor dgbhdsdfgf

0|1
    1|0
  • bu şekilde davranan görüşü nolursa olsun hdpkk ya benziyor yakışmaz bize böylesi
    yapılma psikolojisi de bakın siz yapıyordunuz bizim elimiz armut toplamıyor yeri geldiğinde yakıp yıkmayı biliriz ama yanlış tepkiler faşistçe asıl faşistlik bu

1|0
    0|0
    • Nedemek asıl fasistlik bu? Neyse tamam.

• Dogru demedim zaten ama pkknin yaptiklatini cope atip asil fasistlik bu demen tuhafima gittti otobusler yakilmadi tas atilip daha sonra onlendi.

• ben hdpkk yı savunmadım dikkat et onlara benzettim yapılanı
      yakılmış yıkılmış şiddet var ortada vr sadece doğu arabası diye
      hdp ye yapılan tepkiler haklıydı zaten sesleri kesildi

• Doğru değil fakat halkın sabrı ciddi anlamda taştı artık

1|1
    0|0
  • dogru buluyorum

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Spor kanına işlemiş :)

C şıkkı yakın geldi bana

1|1
    0|0
  • Aynısı doğudaki batılıların mallarına yapılmalı...

1|0
    0|1
  • Diyarbakır plakası taşıyor diye insanları terörist sanıp otobüs taşlayan mallar, acaba ecnebiler bunlar terörist diye müslümanlara bomba yağdığında ne diye küplere biniyor

1|0
    1|1
  • dogru buluyorum cunku hepsi o dağdakilere para veren fırmalar

1|1
    0|0
  • Yanlışa , yanlışla cevap vermektir diyorum.

0|1
    1|0
  • Ya Allah aşkına otobüs firmasıyla pkk'nın ne alakası var adam oraya iş yerini açmış ekmeginin peşinde saçmalık buluyorum trabzon haklı kadar yobaz ve çirkin bir millet daha görmedim

0|0
    0|1
  • Yanlış tabikide abi. Malmısınız lan? Masum insanlara zarar vererek mi ülkeyi kurtaracaksınız? Adamlar size kıçlarıyla gülüyor ulan !

0|1
    1|0
  • Saçma. Oraya giden sadece kürt değil. Onların pkk yı desteklediğine dair somut kanıt da yok. Ha varsa böyle bir kanıt otobüsün birini tek başıma parçalarım

0|1
    0|0
Yükleniyor...