Protein tozu alacağım?

Protein tozu almaya karar verdim alirken nelere dikkat etmem gerek oneriniz nelerdir boy 1.79 kilo 67 yas 19

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim spor yapmasan bile protein tozu tüketmende zarar yok.(Ben sporcuyum bu arada)
    ama steroid tüketme kesinlikle. Steroid tükettiğin zaman kısa zamanda istediğin vücuda kavuşursun ama uyuşturucu gibi Bağımlı kalırsın. Içmediğin zamanlar sarkmalar oluşur, devamlı içme ihtiyacı duyarsın Buda ciğerlerine ciddi zararlar verir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence alma. Kapitalist sistemin tuzağı almazsan gelişemezsin mesajı verdirtiyorlar akılları sırasınca. Eskiden protein tozu mu varmış doğal beslenirdi insanlar. Hem zararsız diyenlere şaşıyorum katkı maddesi konuluyor, gıda boyası, aroma verici... bir çok zararlı kimyasallar var. Doktorlar öneriyormuş onlara aldanma bu işlerde iyi paralar dönüyor doktora el altından para verdikleri için övüyorlar insanlar alsın ürünleri diye. Rüşvet almayan dürüst doktorlar ise zararlı olduklarını apaçık söylüyorlar. Bunlara boşa para harcama bence beslenmene odaklan :) Tozlar ile şişiyorlar ama sonra sporu bırakınca fos diye sönüyorlar ama tozsuz yapanlar bırakınca bile çok bir kaybı olmuyor kas kütleleri hayla duruyor. Tabi eğer alacaksan Weider Premium Whey al derim. Diğer markalar çöp.

0|0
    0|0
  • Sıkı çalışıyorsan protein tozu kullan yoksa kullanma 2 gün bıraktın mı sporu erirsin kötü olur

0|0
    0|0
  • Bence doktor kontrolünde kullanmalısın. Çokta önerdiklerini düşünmüyorum. 2 arkadaşım kullanmaları sonucu sağlık problemleri çok oldu. Uzmana danışın derim

0|0
    0|0
    • Senın arkadaşların kasap ya da toza denk gelmiş hastalıkları :) biraz araştır dr öz vs protein toznu önerir tr deki doktorlara kanserim de hemen toz der çünkü ne olduğunu bilmez

• @Nayli bunlara anlatamazsın doktorlar zararlı olduğunu söylüyor diyorum yine bunlarla ilgili başlık vardı , onlar nerden bilecek şeklinde cevapları oluyor bu yüzden hiç kendimizi yormaya değmez , bir profösörün şu sözünü her zaman söylerim :
      Cahillik kötü değildir bilmediğini bilir ve öğrenir ama , YARI CAHİL insan bildiğini sanır ama aslında hiç bir şey bilmez ve öğrenmektende istemez eleştiri kabul etmez bu insandan uzak durmak lazım NOKTA

• lütfen bilip bilmeden yorum yapmayın, protein tozlarının hiç bir zararı yoktur, hatta çoğu beslenme uzmanı kullanılmasını tavsiye eder, ulaslararası sağlım damgası almış ürülerde hiç bir sıkıntı çıkmaz tabi senin arkadaşların 5 kilosu 50 lira olan merdiven altı tozlardan aldıysa bilemeyiz

Erkekler Ne Diyor 7

• protein tozu almaya karar verirken ilk önce şunu sormalısın kendine ben gerçekten ağır bir antrenman programına sahip miyim? sıkı çalışıyor muyum spor geçmişim buna müsait mi? gerekli protein miktarını doğal yollardan karşılayabilir miyim? bunların cevabına göre belirle bence

0|0
    0|0
    • 2yıl lisansli futbol oynadim ve son 3 aydir body building yapıyorum benim icin yeterli ve gerekli protein besinlerden karsilayamiyorun tikaniyorum

• hocam bence protein tozu yerine protin ağırlıklı beslenme daha iyidir süt gibi şeyleri sevmiyorsan içemezsiğn zaten benim hocam denetmişti süt tozu gibi his veriyor ağıza protein tozunu boşver sabahları kaynamış 10 yumurta beyazı öğlen sebze akşam ızgara et güzel bir vücuda kavuşursun böylece yemek aralarındada meyve yemeni öneririm ve tıkanıklığının sebebi kondisyon düşüklüğü veya beslendiğin gıdalar özellikle fastfood bunlar olabilir düzgün beslendiğin ve spor yaptığın sürece vücudunda müsaitse rahatça kas yapabilirsin boşuna protein tozu alma tıkanıklık besin eksikliğinden veya açlıktan olmaz hatta açken daha iyi spor yaparsın tabi bünyen güçlü değilse tansiyonun düşer orasıda ayrı

0|0
    0|0
  • panpa
    optimum gold whey protein tozu, en çok tercih edilen ve en iyilerden biri,
    sabah kalkınca bir ölçek, antremandan sonra bir ölçek olarak kullanımı en iyi sonuçları gösterir hadi kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Iso 100 al direk biseye dikkat etmen gerekmiyo sadece kaliteli al ucuza kacma

0|0
    0|0
  • Markası Optimum veya Weider olsun gerisi zaman kaybı bide whey proteini olsun

0|0
    0|0
  • beslenmen nasıl? önce bunu br bakalım yeterlimi

0|0
    0|0
  • protein tozunu asla önermiyorum.

0|0
    0|0
    • Sebep

• laboratuar ortamında ayrıştırıldığı için denatürelize oluyor. sağlık için tehlikeli. zaten beslenme programını biraz değiştirip gün içinde yediğin yemeklerden ihtiyacın olan protein ihtiyacını karşılayabilirsin.
      ayrıca bazı fitness kanallarında proein tozunun zararsız olduğu söyleniyor. bunların sözüne inanma. hepsi tamamen marketing oyunudur.
      ben bugüne kadar bir kez bile protein tozu kullanmadım. günlük yediklerimden ihtiyacım olan proteini karşıladım ve çok iyi sonuçlar elde ettim. kesinlikle önerimi dinlemelisin.

Yükleniyor...