Ellerim nasır içinde kaldı 4 ayda. Bir gün sevgilim olsa ona rahat dokunamıyacağım hayallerim için?

Arkadaşlar 4 aydır profesyonel düzeyde spor yapıyorum. Ellerim nasır içinde kaldı. Kamerada görünmüyor ama her yeri iç kısmının ağırlık kaldırmaktan nasır oldu tırtırlı zımpara gibi. Yüzümü yıkarken unutup tam bastırınca kendi yüzümü bile ciziyorlar. Kız arkadaşım yok ama oldugunda onun ellerinin tutarken utanıcam :( kızlar bu sizin için ne kadar sorun? İlerki yıllarda cok kötü olcak ellerimin içi ve hiç bir cözümü yok :(

Ellerim nasır içinde kaldı 4 ayda. Bir gün sevgilim olsa ona rahat dokunamıyacağım hayallerim için?

Güncellemeler:
Eldiven kullanıyorum ama fayda etmiyor çünkü insan gibi ağırlıklarla çalışmıyorum :/ ayrıca kızlar şaşırttınız bni ben dışlarsnz die düşünmüştüm
Güncelll

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Eldiven kullanipta bu kadar nasir olduysa bildigin sunger kullan bulasik sungeri gibi sungerler var veya daha ciddi farkli farkli eldivenler var. Ama prosfesyonel olarak kimi gorduysem bildigin sungeri eline alip haltere gectiler. Boyle elini koruyarak zamanla gecirebilirsin bunu

2|2
    0|0
    • Sünger denedim ama yuksek agırlıklarda elden kayıyor hareketi yapamıorumki :S

• Immm bunu denerim mutlaka kafama yattı saol

• Onemli degil kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 13

• oha ya dıkakt etsene

0|1
    0|1
  • Sorun olacağını düşünmüyorum. Her şey bir el ele tutuşmaya bakmıyor sonuçta. Ama nasırları benim bildiğim ameliyatla alıyorlar. Ve elini sürekli dezenfekte etmen lazım ayrıca spor eldiveni kullanıyorsan her gün yıkamanı tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • 5 tane eldiven var yıkıyorumda bir işe yaramıyorlar kullanmıycam artık en iyi yerkerden aldm ama nafile yüksek ağırlık yüksek baskı yapıyor işe yaramıyor :S

• tamam tşkr edeeim deniycem hepsini

• Rica ederim :)

• Bunu açıkladıktan sonra pek sorun olmaz bence sevdiğin kişi için

0|1
    0|0
  • Çok fena olmuş gerçekten. Kızları boşverde sen kendi açından düşün. sana rahatsızlık veriyomu? napcan kızı?

0|1
    0|0
    • Sapık diilm onu yapmıyorum ben 😡😡😡

• Saglıgım acısından bir zararı yok. Sadece yuzumu yıkarken ya da unutup yuzume degerse avcumun içi yüzüm ciziliyor o kadar :)

• ve şöyle yapabilirsin. banyoda biraz ponza taşıyla ponzala ve krem sür. sporla ilgilenen birine sormak lazım. senin için sorayım..

• Bol bol nemlendirici kullan

0|1
    0|0
  • Kremleri var

0|1
    0|0
  • Zamanla alışıyorsun. Bunu dert edicek insanla sevgili olma bir zahmet.

0|1
    0|0
  • Bence bir sorun olmaz.

0|1
    0|0
    • Kızlar gözlerimi yaşarttınız ya :* :*

• Dimi ama işte ilk te aşık olmuo kimse ama ondan blki dışlar nasırlı die :(

• Sanmıyorum ben öyle olacağını ya :D Aşk sonuçta aniden olan bişey. bir sıkıntı olmaz kafana takma laf dinle :D

• El yapın çok güzel nasır sorun değil. Ayrıca yara erkekte her türlü çekici duruyor. İstediğin gibi dokunabilirsin. 😘😘

0|1
    0|0
  • Ben 4 sene nasırlı el tuttum ve ölene kadar da o eller nasip olur inşallah

0|1
    0|0
  • düşünceli sevgili hergün ellerini nemlendrir :)

0|0
    0|0
  • Sevdigin kıza baglı ben asla takmazdım mesela hiç bir sorun olmazdı rahatsız da olmazdım

0|1
    0|0
  • Eldiven neden takmadın?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hocam bende spor yapıyorum ancak sadece kendı vücut agırlıgımla ve dambıl falan bılırsın. gayette fıtım bol bol yüzer bısıklete bınerım. bu işi çok kafaya takma bu ağrılıklar sadece ele ayağa degıl butun organlara basınç yapıyor uzun vadede sıkıntıları var. vucutu takıntılı yapan arkadaşlarımın cogunda uzun vadede sıkıntılar oluşuyor sonuçta vücudun bır dayanma gücü var. fazla yuk bındırmek doğru degıl yasın genç ama hep bu yasta durmayacaksın artı gereksız proteın suplımet olayına gırme doğal yolda alabılıdıgnı rejımını yapıyorsunudur zaten . ağırlığı mantıklı çerçevede sabıt tut seklı şemalı koru çok kafaya ve rakabete gırme bunun sonu yok cunkı. herşeyin fazlası zararlıdır. sağlıklı günler

0|1
    0|0
    • Cok dogru konuştun abi sonu yok. 4 ayda bu hale geldm profilde resmim var ama nasıl gldm birde bana sor. Prof seviyede et yedim. 1 kg et 30 yumurta 1 ltre süt hergün. Ve bugun tam snn düşüncelerine sahibim başlarım sporuna. Spor sağlık için olmalı. Tempoyu düşürcem zaten at gbi oldum bakmayan begenmeyen yok. Sonuda yok bu işin ilaç kullanmadım ama bu gdşle kullanırm yojsa :/

• güzel vücut sağlıklı vücut güzel buna katılıyorum. dengelı beslenmeye evet sigara yok alkol arasıra olabılır. ancak vücut gwlıstırme meşagatlı devamlı dısıplın aksamaya gelmeyecek bır sey. yanı bır sey yaşam kalıtemızı bozmamalı. bu işe başlayanların uzun vadede tatmınsızlık daha fzla daha fazla mantığına gırerek. vücudunu vucutluktan çıkardığına çok sahıt oldum. herseyın azı karardır. kendıne bukadar ezıyet etmene gerek yok. zaten kendıne sekıl vermıssndır ısın mantıgını bılıyorsun. onlara gun ıcı uygun sartlarda devam edıp hayatın tadını çıkar. hayatı kendıne ızdırap etmenın anlamı yok. asırı ağırlıkların ve ılacların faturas ılerıkı yaslarda onune geliyor. oyuzden abartıdan uzak sade bir programlada gayet fıt olursun

• Brooo iş eldiveni kullansana. Hem barı kavramak hemde deri ile barın birbirine sürtünmesini engeller. Farklı renkleri var onların al parmak kısımlarını kes mis gibi eldiven. bir çok kişinin de başvurduğu bir yöntem bu. Ayrıca varolan nasırlar için ponza taşına ya da ayak törpüsü kullanabilirsin. Nasırları hafifçe törpüle ama fazla abartma ve cire aseptine ile bolca nemlendir. Ama bu işlem sonrasında 2 gün spor yapma broooo benden bu kadar :)

0|1
    0|0
    • Onuda deneriz saolasın bro

• Dene broo umarım faydalı olur ayrıca kaynar suya sokup koparmaya da çalışma 😄 saçma bir yöntem o iyice sızlatırsın nasırını. Nasır demek ölü deri demek. Su ise ciltteki nemi götürür, senin neme ihtiyacın varken suyla varolan nemi de götürürsün. Cire aseptine tavsiye etmemin sebebi, içerisinde pentavitin maddesi olmasından dolayı. Pentavitin bilinen en iyi nemlendiricidir ve buğdaydan elde edilir. Zaten pahalı bir krem değil.. :) ya da norveçli balıkçıların kullandığı neutrogena kullanabilirsin 😜

• Eldiven kullansana

0|1
    0|0
  • Kardo kremle, ağırlığı da güzel bir eldivenle çalış ;)

0|1
    0|0
  • krem kullan

0|0
    0|0
  • bu yüzden sporcu eldivenleri bakım ürünlerri var

0|0
    0|0
    • Kullanıyırum eldiven 5 tane var 100 kilodan yuksek lat pull down ve 35 40 kg la dumbell row yapınca ellerim mahfoluyor :(

Yükleniyor...