Sizin öpmeye bile kıyamadıgınız başkalarıyla neler yapıyor?

Hayatınızdaki, öpmeye bile kıyamadıgınız kızın sizinleyken,başkalaıryla çok uçuk şeyler yaşadıgını duysanız ne yaparsınız?

Güncellemeler:
"Öpmeye kıyamamak" derken mecazi anlamda kullandım..Orda kastetmek istediğim şey ona dokunurken bile incinebileceğini düşünürken,onun başkalarıyla senin hiç aklının ucundan bile geçmeyecek uçuk şeyler yaşamasıydı..

0|0
18|20

En İyi Erkek Görüşü

• Öpmeye kıyamamak nedir lan?

3|1
    0|0
    • Ruhsuz herif :) hiçmi öyle biri olmadı hayatında :))

• "Olm sevişmeye cezalandırmak olarak bakan biri değilim çok şükür:)

Sevişmek kadının da erkeğin de ruhunu okşamaktır, ilişkiyi daim kılar :)

Tez zamanda bu saçma ötesi düşüncenden kurtul"

Sadece ilk cümleyi değil, diğer cümleleri de oku hafız, anlamaya çalış. Hatanı göreceksin. <3

• babalarımızın hic biri annelerimizi sevmemis ki biz dogmusuz :(

Kızlar Ne Diyor 18

• erkeklere sormak grk ama kötüdür kötü yani bnde öyle sayılırım ona bakmaya kıyamıyoken başkası elini tutması onunla öpüşmesine katlanamıyorum benm erkeğim olsun aldatsın bişi demiyorum ama bana hissettirmesin be..

0|0
    0|0
    • Saçma benim erkeğimse niye beni aldatıyor.

• benim sonuçta nie aldatmasınki aldattığı kız gelip gecici ama o benm ayrıca ben aldatma desem aldatmıcak sanki..aldatmayan cok az insan vardır yani..

• Öperim.

0|1
    0|0
  • Yorumları okudum da gerçekten inanılmaz.. İnsanlar laçkalaşmış.. herkez ilişkilerini çıkar üzerine kurar olmuş. Ben anladım arkadaşım ne demek istediğini.. İnsanın böyle bir durumda dünyası başına yıkılır. ne diyim. en azından senin sevgine değmeyeceğini ve gerçek yüzünü öğrenmiş oldun..

0|0
    0|0
  • kıyaydın keşke

1|0
    0|0
  • onu öpmeye kıayamayanlar düşünsün...öpmeye kıyarım herbişeyide yaparım sevdiğimle...en çoğunu benle yaşar...kimseye yaşatmam.

0|0
    0|0
  • öpmeye bile kıyamadıgınız erkğin de başklarla yptklarda çk acı wrior

0|0
    0|0
  • Kıyarım her türlü hatta doğrarım bile şiddet severim uuuvv beebeğimm !

1|0
    0|0
  • opmek kesmez yani sorun yok.

0|1
    0|0
  • Ne opmeye kiyamayacagim, agzini burnu bile kirarim hehheyt.

1|0
    0|0
  • Öpmek kıymak mı?

0|0
    0|0
    • mecazi anlamda kıymak ..yoksa tabikide değil sevdiğini öpmek kadar keyifli bir şey varmı ?

• İnsan ölür ya düşüncesi bile kötü

1|0
    0|0
  • cam bebeklerle mi sevişionuz napıonuz olum.biblo niyetine masanın üstüne koysaydın.

0|0
    0|0
  • bize niye yoğ:(

0|0
    0|0
  • Ne alaka kıyamamak,öperim.

0|0
    1|1
  • ' ne kadarda salakmışım,onu bu kadar düşnmesydim bende o anları yaşasydım. böyle birine karşı nasıl kör olmuşum. ' derdiniz.

0|0
    0|0
  • naparsa yapsın

0|0
    0|0
  • keşke bende yapsaydım der orta yerimden çatlardım

0|0
    0|0
  • Gebertir di heralde :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Öpmeye kıyamamak güzel bir anlayış.Ancak zamanımız da öpmeyen insan içinde saçma fikirler türetilebiliyor.Seviyorsam öperim arkadaş

Gönül ister ki, benle mutlu olamadıysa, başkasıyla olsun demek isterdim :/ Diyemiyorum.

Seviyorum ve bırakın mutlu olduğunu, başkasıyla düşünmek bile azıma s.çıyor :/ Gelip "O" öldürse yeter.Ama dediğini görürsem,duyarsam gerçekten yaşamam zor olur :(

0|0
    0|0
  • Öpüyorum çünkü öpmek sevdiğini göstermenin en güzel yolu. Başkaları ben sevdiğime bu yolu kullanırsa ağzını burnunu kırarım o ayrı. :)

0|0
    0|0
  • Ben o başkaları olmaya özen gösteriyorum kendi adıma...asdsadasd

0|0
    1|0
  • yiyemeyenin malını yerler. çok safmışım diye düşünürüm.

0|1
    0|0
  • onu bi gece bi güzel düzer sonrada güle güle derdim hak etti çünkü,sonra öğrenir sadakatli olmayı...

0|0
    0|0
  • Öpmeye bile kıyamamak nedir hocam?

0|1
    0|0
    • O senin yanındayken varlıgının bile sana yetiyor olmasıdır..Elini tutmanın bile sende zirve yaptıgı kişidir..Yaşamak lazım..

• soran@: Aslında senin suçun yok.

Suçlu olan şarkılar, aşk filmleri, Leyla ile Mecnun varyeteleri işte..

• la adam mecaz yapıyor anlamıyorsunuz.ukala kızlara herşey mübah abicim.verecen çoşkuyu.

insancıl davranırsan saf,salak olursun.s... yaranırsın .!

0|0
    0|0
  • büyük ihtimal senin başka kızlar hakkında kurduğun hardcore fanteziler, başkaları tarafından senin öpmeye bile kıyamadığın kıza uygulanıyor. evet sinir bozucu farkındayım dostum ama napıcaksın hayat hain, döngü böyle. bunu değiştiremeyiz.

0|0
    0|0
  • hatun dediğin öpülmeli

1|0
    0|0
  • Öpmeye kıyamamak nedir abi

0|1
    0|0
  • bu işler böyle oluyor işte insana ... deveye diken

0|0
    0|0
  • takdir ederdim...yesinlerler...hatta benide çağırsınlar bende olaya giriyim üçlü yaparız..

0|0
    0|0
  • Öpmeye bile kıyamamak nedir hafız?

0|0
    0|0
    • O senin yanındayken varlıgının bile sana yetiyor olmasıdır..Elini tutmanın bile sende zirve yaptıgı kişidir..Yaşamak lazım..

• öpmiceksek niye sevgili oluyozki :) öyle bi sorunum olmadığı için bilemem

0|0
    0|0
  • Genelde öpmeye kıyamayan adamlar kaybediyor zaten..

0|0
    0|0
  • Öpmeye kıydığım için hiç böyle bi' sorunum olmadı.

0|0
    0|1
  • elin oğlu acımaz :) birşey yapmam kendime kızarım nasıl bu kadar saflaştım diye ve kadınların çok saf temiz yaratıklar olduğunu düşünüyorsanız büyük yanılgı içerisindesiniz emin olun kadınlar bu konularda erkeklerden çok daha hafifmeşrep yeterki fırsatını bulsunlar annelerimiz gibi olduklarını mı düşünüyorsunuz hala (bir kısım bayanlar yorumum dışı tabiki bu bir genelleme değil)

0|0
    0|0
  • Niye öpmeye kıyamıyorum?

0|0
    1|1
  • hooooooooo,i ooooooooooooooooo , ııııııııııııııı şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş, , , , , , , , , , İntihar sebebi

0|0
    0|0
Yükleniyor...