Birinin kolunda iken, karşınızdan gelen erkeğin gözünün içine bakmak..?

Birinin kolunda iken, karsinizdan gelen erkeğin gözünün içine bakmak nedir..?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• ayıptır, günahtır, terbiyesiz... ne ararsın gözünün içinde koluna girdiğin kişinin göz bebeği ol. yeter artar..

0|1
    1|0
  • Aslında şöyle birşey var: Karşıdan gelen kişi hem cinsin ise "sevgilime bakıyor mu" diye bakarsın. eğer karşı cins ise "Bana bakarsa sevgilim kıskanır acaba baktımı" diye bakarsın. Tabi bunu art niyetle yapanlarda var. :)

0|0
    0|0
    • Bence alakası yok.. Bakılıyor yahu ben hergün aynı durumu yaşıyorum gözümün içine içine bakıyor artık utanıyorum geçerken çocuğun yerine koyuyorum kendimi yazık diyorum..

• Çok mu yakışıklısın :D

• Yakışıklılık göreceli bir kavramdır. Öyle demeyelim de sanırım yaptığım işle alakalı olsa gerek..

• dikkat çekmektir ne olacak.ama hoş bir davranış değil

0|0
    0|0
  • İyi ki göz teması kuramıyorum.

Bir tek bakış nedenim ( nadiren ) renkli ve çok güzel gözleri olmalı.

0|0
    0|0
    • Bence alakası yok.. Bakılıyor yahu ben hergün aynı durumu yaşıyorum gözümün içine içine bakıyor artık utanıyorum geçerken çocuğun yerine koyuyorum kendimi yazık diyorum..

• Gözü dışarıda demektir. Yanında kim olsa farketmez başka bir yakışıklıya mutlaka bakar.

0|0
    0|0
  • Aç gözlülüktür...

0|0
    0|0
  • Belki kötü amaçla bakmamıştır.Gözleri dikkatini çekmiş bakmış işte yani takma o kadar bence=)

0|0
    0|0
  • Bilmem insan bu gözü takılabiliyor.

0|0
    0|0
  • erkekler bazen salak saçma şeylerden bahsediyor sıkılıyoruz o arada karşıdakini kesiyoruz.

0|0
    0|0
    • Salak saçma erkekleri etrafdında barındırmayacaksın güzelim.. Başkasına ihtiyaç duyacaksan yanında biri varken bu da karaktersizliğin önde gidenidir derim ben halk arasında buna kaşarlık denir..

• kaşar sensin halk da sana girsin.

• kişiliksizlik

0|0
    0|0
  • terbiyesizliktir

0|0
    0|0
  • öküzlüktür doyumsuz aç köpektir maldır salaktır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eğer bakış şevhet ve sevgi ile ise bu aldatmadır..ama sonradan pişmanlık duyarsan bu hatadır..devamlı bakarsan bu kaşarlıktır kimse kusura bakmasın...

0|0
    0|0
  • Sen şuan kolumdasın ama başka güzel, yakışıklı biri gelirse, pekte mühim olmazsın demektir

1|0
    0|0
  • Kolumdaki kız karşıdan gelen erkeğin gözlerinin içine bakıyorsa, ilk soruyu kendime sorardım.

0|0
    0|0
  • Karaktersizliktir

0|0
    0|0
  • Onu bir türlü anlamadım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...