Hangi android işlemcili telefon modeli daha iyi?

Selam millet,

Daha önceki sorumda hangi tableti tercih etmem gerektiğini sormuştum hatırlarsınız:

Soru 373588

Burada verilen yanıtlarla IOS işlemcili bir tabletin hayrıma olduğuna karar verdim. Yazın bir aksilik olmazsa iPad mini sahibi olacağım inşallah.

Velakin android'i de öğrenmem gerektiğini fısıldayan aklım telefonda da olağan seçimlerden akıllı modellere yönelmem gerektiğine ikna etti beni. ('Aklım ikna etti beni' tamamen fırat kafasında bir cümle oldu farkındayım velakin daha da toparlayamadım yeminle, idare ediverin:))

Her neyse, tamamen üstünkörü ve hiçbir gerçekçi varsayıma dayanmayan araştırmalarım sonucu şu üç modelden birini almaya karar verdim:

link

link

link

Daha önce 'Bir daha evine Samsung sokanı eşekler kovalasın' demiş biri olarak, hiç utanmadan listeye Samsung'u da ekledim evet.

Şimdi bu işlerden anlayan dostlara sorarım, hangisi daha iyi? Bu fiyatlardan yukarıya 5 kuruş daha vermeyeceğimden sizden farklı modeller önermemenizi rica ediyorum. Düşünün ki teknoloji dünyası çatlayıp patladı ve sadece bu üç seçenek kaldı elimizde, hangisi daha iyi bir seçim oldu?

Yardımcı olan tüm arkadaşları peşin peşin gözlerinden öperim.

Güncellemeler:
başka model istemiyorum demiştim di mi... benim ipimle kuyuya inilmez, yeminle bak.

efenim, karşınızda yeni oyuncağım: link

htc kararımda yardımcı olan tüm arkadaşlara çok teşekkürler <3

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Samsung Galaxy

Telefonların Tofaş Şahin'idir bu telefon. Bozulmaz, pratiktir, her parçası bulunur, piyasada kalfa diye tabir edilen adamlar bile söküp-toplayabilir, basittir, kolay lpg takılır, debriyaj balatası uzun süre gidebilir, az yakar, çok kaçar, subap ayarları ... öhm, şey..

''Yaee Ayfonumun ortadaki düğmesini çalışmıyor, alkolle silsem düzelir mi?' gibi zırvaları da yok üstelik.

Bir de bizim kıl-cins patron bunu da kullanıyor üstelik. Beyaz renkli, kalıp sabun gibi iğrenç bir tasarımı olsa da, en iyi cilet budur!

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• HTC yi tavsiye ederim. Ekranı çekiç olarak da kullanılabiliyo. :) link

1|0
    0|0
  • Selam pekkomik

En iyisi bu olsa gerek. Intel işlemcili ilk telefonlardan. Henüz çıkmamış olabilir, bu aralar satışa başlanır. Ben olsam bekler bunu alırım

link

0|1
    0|0
    • motorola'ya taa telsim - uzan bağlantısı döneminden gelen bir soğukluğum var yav, herkes çok iyi diyor ama beni hiç çekmiyor bu marka.

• CHIP dergisi editörü gibi olmuş.

akjshn :)

• motorola hayrola demişler Disco :) belki oluruz editör falan ahaha

• samsung galaxy w de android işletim sistemi 2,3 e kadar.diğer modellerin işletim sistemi en fazla ne kadar yükseltilebiliyor bilmiyorum.android i öğrenmek istiyorsan andorid 4 lü bir telefon almalısın.eğer yazın telefon alacaksan, vatanda motorola razr var.on numara telefon.şu an ki fiyatı 870 lira yaza kadar 100 lira düşer.bu telefonu öneririm sana.

0|0
    0|0
    • tablet yaza da, telefonu bu ay içinde alacağım. bakalım, vaktim olduğu bir ara gidip yerinde inceleyeceğim artık.

• sony almanı tavsiye etmem bi kuzenimde bide sevgilimde vardı ikiside :D pişman oldu.samsunga gelince oldum olası sevmiyorum beş para etmez bana göre. htc kullanıyorum wildfire s 1.5 yıl oldu bir kere hata sorun vermedi garantiye götürmedim . htc one v yi almanı tavsiye ederim kesinlikle.

0|0
    0|0
  • HTC chacha sahibiyim telefona aşık oldum 1 yıldan beri elimden bırakmıyorum telefonu benim için yapılmış sanki önceki iphone 3sydi ama o telefon bana yarım gibi geliyodu flaşı falan yoktu bide cok nazikti

0|0
    0|0
  • hiç düşünmedne htc one v diyorum bana dua edeceksın herzaman ;)

0|0
    0|0
  • kesinlikle htc en iyisi bana göre

0|0
    0|0
    • benim de gönlüm onda sanırım ama sony de akıl çelmiyor değil.

• sony'e göre htc'nin hem ekranı biraz daha büyük hem adroid sürümü daha yüksek hemde dokunmatiği daha kaliteli gibi duruyor karar senin

• Ablacım bu htc ne yav ilk defa gördüm

sanırım ben teknoloji özürlüyüm :S

0|0
    0|0
  • htc one x kullanıyorum tavsiye ederim...yapamadğım hiçbirşey yok...ama s3 de alınır...

0|0
    0|0
  • Bu üçünden experia u

İşlemcisi dual core

0|0
    0|0
  • Bence burda en güzeli ve en iyisi htc v

0|0
    0|0
  • benim elemanlarım HTC kullanıyor..pazarlamacı arkadaşlar..el terminali.

ve çok memnunuz..

0|0
    0|0
    • benim de pazarlamacı ve mesleği gereği sürekli telefonuyla hemhal olan bir arkadaşım blackberry'den htc'ye geçti birkaç ay önce. onu bile memnun ediyorsa beni dünyanın en mesut kadını yapar diye düşünüyorum :)

• windows mobile 6.1 işletim sistemli bizdekiler..

mikro 12 progamıyla da gayet uyumlu..

daha basit bir kullanımsa söz konusu olan...sorunsuz kullanırsın.

• samsun ha alama diyorsan htc kimse bilmezken htc demiştim ama şimdi samsun diyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Android deyince hayalinde Terminator filminden baska bir sey canlanmayan biri olarak bu soruya cevap vermem ne kadar dogru bilmedigimden, her teknoloji ozurlu gibi sadece goruntuye bakarak cevap veriyorum: HTC.

Klasik ve basit goruntume bakma, bende ne isler var der gibi duruyor.

O isler var midir bilemem tabii :P

0|1
    0|0
    • kardeşin gönlünü yapmak için teknolojik zulümlere boyun eğen ablam benim, öperim <3

yazın ipad mini getireceksiniz ya, yanına sürpriz hediye macbook air alırsanız çok şaşırır ve de mutlu olurum <3

• sağol. sen de, son tahlilde <3

• he ya, bi de o var tabii :)

• HTC kullanicisi olarak HTC desemde Samsung Galaxy Cok iyi denilmisdi

0|0
    0|0
  • note 2 yi tavsiye ederim biraz büyük ama çok işe yarıyor

0|0
    0|0
    • bin 700 lira imiş bacım o telefon, canım acır o parayı ödersem ben:) sen onu mu kullanıyorsun?

• du bakalım bir karar vereyim hangisini alacağıma haberleşiriz yine. sağol kuzu <3

• ne demek canım :)

• Bence HTC.

0|0
    0|1
Yükleniyor...