Kanal D'nin tüm gün yayın akışını Mehmet Ali Birand'a ayırmasını nasıl yorumluyorsunuz?

diğer kanallar vefasızlık mı yapmış oldu şimdi bütün kanallar en az bir saat ayırdılar m.ali birand a çok büyük gazeteciydi ve bir çok gazeteciyi de yetiştirdi toprağı bol olsun ama tüm yayın akışını ona ayırmak haksızlık gibi geldi bana bir gün yayımlamışın sonra unutmuşun ne önemi var ki böyle bir şey yapacaklarına haftada bir kez ölen ve değerli büyük gazeteciler için bir program yapsalar daha şık olurdu bence hem ustalarına vefalarını ödemiş olurlardı hem daha önce ölen bir çok ünlü gazeteciye de vakit ayırmış olurlardı çetin emeç abdi ipekçi gibi

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tür gazetecilere tüm gün yayın ayırsalar yine özlemlerini gideremezler. Ben Kanal D'nin yerinde olsam kanalın bir bölümünü atıyorum toplantı odası, seminer odası, yayın odası vb. bir odayı Mehmet Ali Birand odası olarak değiştirirdim böylece ölümsüzleştirirdim ismini çok güzel olurdu diye düşünüyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sonuna kadar hakediyo kaliteli senelerini vermiş bi adama 1 saat reva görülmemeli Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
    • bizde aynı şeyi söylüyoruz her gün 1saat yayınlasalar yeridir ama akşam saatlerce yayımlamak gereksiz oldu bence 19.00dan sabah 06.00ya kadar mesela;) Mehmet Ali Birand ın ne kadar büyük bir gazetececi olduğunu tartışmıyoruz yani kapış;)

• Tartışılcak bi mesele degil zaten oda bi fikir ama gerekirse 7\24 yayınlansın unutulmasın

• he 7/24 yayımlansında hiç bir şey izlemeyelim:D

• o degıl hurrıyet kendı sıtesınde costurmus

0|1
    0|0
    • en azından kanal d gibi yapmamışlar isteyen okuyabiliyor internet sitesi olduğu için;)

• Kesinlikle doğru..

0|1
    0|0
  • ya her ıyı guzelde sabah dusundum bende ızlenme rekoru ıcın yapılan bırsey olabılır mı Allah rahmet eylesinde bilemedım ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne alaka adam bilmem 40 küsür yasını vermiş oraya 10 dk mı göstereceklerdi? bi haber olan arkadaşlar habero lunca s2kinize takmazsınız haber yayınlanmayınca mı ahkam kesiyorlar anlamıyorm

0|0
    0|1
  • abratı ya herkes ölcek bir gün

0|1
    0|0
  • bu dünyada ne kadar etki bırakırsanız bırakın sonunda sizi kimse hatırlamaz.

0|1
    0|0
  • bu sayede gündemden bihaber oluyoruz işte ne güzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...