Bir erkeğin gözünün içine neden bakarsınız?

bi kızdan hoşlanıyorum ve oda benden galiba ama birbirimiz tanımıyoruz bunda dün bahsetmiştim bi sorumda. Aynı fakültedeyiz ve bende bi sınıf üste ama hergördüğünde gözümün içine bakıyo hemde bakışlarınıkesmeden bende ona bakıyorum ... ben beni beğendiğini düşünüyorum acaba beğeniyomudur ve ben bu kızla tanışırken kuracağım lk cümle ve hareket nasıl olmalı?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hoşlandığım için bakarım hadi sende bir adım at artık bakışı bu...

0|0
    0|0
    • heyecanlandım şimdi :) bu gün konuşmam lazım

• oda bana bakıyodu hatta şöyle bir durum oldu yanımdan arkadaşlarıyla geçiyordu bende bekliyorum döndü bana bakarak ilerledi bende tam arkasında bi arkadaşıma şşşt demek üzereydim üzerine alın hadi birşey söyle der gibi baktı biraz yavaşladı ben öyle kaldım oda gitti... SORUN ŞU Kİ ARA TAİLE GİRDİK ANCA BİR AY SONRA GÖRÜCEM

• oww ama olsun hoşlanıyorsa zaten bir ayda birşey değişmez merak etme:)

• sımdı sole bısey var bende alıskanlık olmus hoslanmasamda karsımdakıne karsı bısey hıssetmesemde gozlerının ıcıne bakıp konusurum cok kotu bısey farkındayım ama degıstıremıyorum bu yuzden de bakılabılır

0|0
    0|0
    • yok bu farklı biz tanışmıyoruz hiç konuşmadık... karşılaştığımız zaman oluyo... konuşurken gözlerine bakmak gerek zaten o bi samimiyettir bence

• Kardeşş Bak Bu Kızlardan Nadirdir Genelde Çoğu Benim le Konuş Bakışı Atar Kompleskse Girme Sakın

• yani sen diyosun ki "konuşma ağırdan al" öyle mi? :/

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...