KizlarSoruyor.com'dan aldığı cevaplarla hayatı değişen yada hatalarını düzelten kimler var?

Ben şahsen güzel bilgiler ediniyorum. Faydalanıyorum.

Başkalarının anlattığı olaylardan sorulardan cevaplardan dersler alıyorum. Hatalarımı farkediyorum.

Sizler ne düşünüyorsunuz ?

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yurdum insanının düşündüğümden daha aptal olduğunu öğrendim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ders alınacak kadar buyuk bilgıler görmuyorum ben hatalarımı farkettırecek birşey de olmuyo herkezın duşuncesı farklı olabiliyor işde bilemıyorum...

0|0
    0|0
  • Bir faydam oldu ise ne mutlu bana...

0|0
    0|0
  • guzel bi soru tesekkur ederim ilk once.Ben de beni ilgilendiren sorulari cevaplamakla ve ya,sorular sormakla aldigim cevaplara gore dusunuyorum,ama,dinlemeyi seviyorum sonda karari yine kendim veririm!

0|0
    0|0
  • Bu site sayesinde yaşıyorum.

1|1
    0|0
  • Dedikodunun tavan yaptığını bu site sayesinde anladım :) Herkese iyi niyetli dememek lazımmış.

0|0
    0|0
  • Hatalarımı düzeltmedim de epey yüzeyselleştim ondan eminim.

0|0
    0|0
  • Ders alacağım bir durum olmadı.

0|1
    1|0
  • O kadarda değilde bazı sorulara bakıp şükrettiğim oldu

0|0
    0|0
  • Bizi dinlerse burnu boktan cikmaz.

0|0
    0|0
  • Valla ben bu sitede çooook şey öğrendim

0|0
    0|0
  • kimse.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Benim hayatım değişti. Ne radar ahlaksiz,pislik bir adam olduğumu anladım.

"Beni çok erkek ekliyürr" sorularına yürü git dediğimde. Yaram oldugu için gocundugumu öğrendim.

"Özetle ben yobazim, aynı zamanda seksistim" sorularından dinsiz, ahlaksız olduğumu söylediler.

"Boyyfriendim feyste bashka kızlara yaziyor. Bende çok kiskaniyorum. Bende başkalarına vermeliyim?" Tarzı sorulara feys ne lan, önce imla öğren dediğimde, ne kadar ukala olduğumdan dem vurdular.

Meme güzeldir dedim siz erkekler pisliksiniz oldu cevabım.

Geridonuslere göre hayatımı düzelttim. Resmen mal gibi bir adam oldum çıktım. Cahilim ama mutluyum.

Teşekkürler ks, hayatımı degistirdim.

2|0
    0|0
  • sofbenle kumandayla ilişkiye giren kızların olduğunu öğrendim

0|0
    0|0
  • Bu saçımı KS için süpürge ettim. o_O

0|0
    0|0
  • insanların düşüncelerini merak ediyorum bu yüzden bazı soruları ciddi fikir danışmak için sorarım, ama çogu eglence amaçlı maksat sohpet muhappet, ben burda ne yazarsam gerçekte neysem burdada aynı karakterle yazıyorum, yorumlarrım okurum fikirleri merak ederim, ama uygulamaya gelince çokta elle tutulur fikir yok sadece tavsiye ve exper agırlıklı cevaplar

0|0
    0|0
  • benimkisi sadece zaman öldürmek sanırım.

0|0
    0|0
  • sürtünerek hamıle kalınabılcegıne ınanmaya basladım artık buraya gele gide.

0|0
    0|0
  • Ben bilgi edinmiyorum, sadece ibret alıyorum. Ne kadar dibe vuranlar varmış diye şaşırıyorum, niye böyleyiz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • haklısınız

• ama onlar teorik.. burada birinci ağızdan pratik ve samimi cevaplar alabiliyoruz.. GİZLİ modu sorulara cesaretli ve samimi cevaplar vermeyi sağlıyor

• teorik deyip küçümsemeyin, teoriler pratikten doğar. Buradaki abazanların ve asosyallerin saçmalıklarını okuyacak değilim... Gizli modu samimiyetten ziyade alay ve ironiyi sağlıyor aslında

• İnsanların ne kadar kötü olduğunu daha iyi görüm

0|0
    0|0
  • ben tınlamıyorum cevapları :D

o yüzdenyok

0|0
    0|0
  • sürtünme katsayısının önemini bu site sayesinde anladım...

0|0
    0|0
  • Bi' aydınlanma yaşadım bu sitede.

0|0
    1|0
Yükleniyor...