Ayrılırken tıkınan insan hakkında ne düşünüyorsunuz?

eski erkek arkadaşım ayrılırken bir güzel tıkınıyor üstüne çayını içiyordu,hem de beni terkediyordu...yorumlarınızı merakla bekliyorum bu nasıl bir rahatlık...(ilişki uzun süreliydi)

Güncellemeler:
artık durumla dalga geçenlerle birlikte gülebiliyorum :DD

0|0
24|33

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• pek detay vermemişsin. ama seni pek ciddiye almadığını düşünebiliriz.

2|0
    0|0
  • nasıl zorluklar çektiyse artık seninle birlikteyken, çocuk kıtlıkta kalmış demekki. ayrılınca da ziyafet çekmiş kendine :)

3|0
    0|1
  • ilişki o kadar large olmuş ki artık!

1|0
    0|0
  • Demek ki pek çok şey--saygı da dahil olmak üzere--bitmiş. İlişkinin bitmesi bu açıdan hayırlı olmuş.

3|0
    0|0
  • onun için demekki çok sıradanlaşmış

2|0
    0|0
  • yetenekli bir arkadaş sanırım . iki işi aynı anda yapabilme kabiliyetine sahip.

2|0
    0|0
  • çokfa fifi demek istiyor yani..

olsanda olur olmasanda mantığı

2|0
    0|0
  • Başından beri büyük bir yanılgı ve hata içerisindeymişsin bence ayrılırken bu tür rahat gevşek hareketlerde bulunmuş olması çok kötü.

2|0
    0|0
  • Senden çok yemeyi seviyormuş :D

2|0
    0|0
  • ya sen nasıl duyarsız bir insansın insan hemen yetkilileri aramazmı,hayvanat bahçesinden ayı kaçmış gelin alın bunu götürün diye,allahtan çevredekilere zarar vermemiş,seninle ucuz atlatmışız

1|1
    0|0
  • Rahatlığında bu kadarı. Erkek arkadaşına takdirlerimi iletirsin.

1|0
    0|0
  • demek ki önceden kafasında bitirmiş

1|0
    0|0
  • tok açın halinden anlamaz

1|0
    0|0
  • Sana kurabiyem diyemi hitap ediyordu :)

0|0
    0|0
  • belliki seni hiç takmamış onun için olsanda olur olmasanda olur birisiymişin

0|0
    0|0
  • O arkadaş gibi olmak için tüm servetimi dökerdim psikiyaristlere

0|0
    0|0
  • Bu nedir ya :D

0|0
    0|0
  • Belki sıkılmıştır senden ? adam rahat galiba o.O

0|0
    0|0
  • Ruhu değişmiş artık ya çok derdi var yada larçlıktan öyle yaptı ama iyi ayrılmış denilebilecek bir insan tipi lakin onu da dinlemek lazım onun gerekçesini bilemeden eleştirmek etik değil...

0|0
    0|0
  • olaya iyi tarafından bak

ayrılık aşamalarında bir çok insan karşısındakinedene tiksinir hale gelir

sizde öyle bi sorun olmamış işte

0|0
    0|0
  • erkek arkadasın uzun surelı bır aclıga yelken actıgını bıldıgı ıcın ılk dakıkadan ıtıbaren onlemını almaya baslamıs('.')

0|0
    0|0
  • demekki seni kafasında bitirmiş sen yoluna dewam et kafanı takma bile

1|0
    0|0
  • su içmesi gerektiğini düşünüyorum acilen

0|1
    0|0
  • ayrılık yıl dönümünü hatırlıyorsan ona bayat simit parçaları yolla martı hesabı

0|0
    0|0
  • gayet doğal bence :D adam artık seni yiyemiyceğini biliyo yemeğe veriyo kendini :D

0|0
    0|0
  • en iyi cevap bu mu yani :s sss

0|0
    0|0
  • Ne yani tekmeyi basacak diye açlıktan mı ölsün?!?!?!?!?!

0|0
    0|0
  • bıkmış bıkmış kendini yemeğe vermiş erimiş bitmiş :D

0|0
    0|0
  • Oldum bittim yemeğe çok düşkün insanlardan haz etmem. Seninkiden bombaymış, nirvana

0|0
    0|0
  • :D dengesizmiş :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 23

• bence bir tane tokatı patlatsaydın uzun zamandır emek verdiğin insan sana saygı göstermemiş insanların birbirine olan sevgileri bitebilir ayrılabilirler ama saygı bitmemeli yaşadığınız günler için bile ayrılırken öyle davranılmaz ne kadar basit biri olduğunu göstermiş

2|0
    0|0
  • benimkide dur değişik bişey deniyim demişti:)) ben orda ne haldeyim o kendi keyfindeydi. öyle biri için üzüldüğüme inanamıorum şu an. neyseki ona çaktırmamıştım ben de ayrılmak istiodum zaten demiştim kalakalmıştı.

1|0
    0|0
  • ciddi bir konuda konuşuyor ve o sırada da tıkınıyor. konu senin için ciddi fakat onun için sıradanmış. bir ilişkiyi bitirirken öküzleşen erkeklere sinir oluyorum. gerçek yüzünü çıkarmış meydana. bir insan, pardon ayı :), kavgada ve böyle ilişki bitimlerinde karakterini belli ediyor hep.

iyi ki olmamış senin için. böyle bir ayıyla ömür geçmez :)

0|0
    0|0
  • Adam umursamamış seni . Boş ver .

2|0
    0|0
  • güncellemene bayıldım boşvermen güzel...

1|0
    0|0
  • sen bişi sorarsan agzndakinin bitmesini bekleyıp bahane arayacagı ıcın olabılır

1|0
    1|0
  • duygusuzluk bu sana gelirken de tıkınıyormuydu seninle olma cabalarındaykende ... ama şunu söyleyebilirim , kızım ben seni artık dikkate almıyorum benim için bir önemin yok yol al ... ilişki ister kısa olsun ister uzun olsun hiç önemli değil bir yerlerde bir şey bitmiş ise bitiyor .. hiç üzülme kurban oluduğum helede böylesi için , bence şanslı olduğunu düşün böyle karakterde olan bir insanı ömrün boyunca hayatına sokmadığın için

0|0
    0|0
  • bi ara sevgilim benden ayrılmıştı bende yemek yıyodum ve kuzenlerım bana çok tuhaf bakıyordu o aklıma geldı :D

0|0
    0|0
  • tam dayaklıkmış o ya :) çayı başından aşağı devirip gideydin keşke

1|0
    0|0
  • Rahat olmasın da ne yapsın.En güzeli.Boşverdiğini görmek sana da iyi gelmiştir bence.

0|0
    1|0
  • o nasıl bişeydir ya pis boğaz :D

1|0
    0|0
  • bence tam bir ruhsuz

1|0
    0|0
  • Seni Hiç sevmemiş bu kadar basit

0|0
    0|0
  • ada ben ayrılmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • İyi ki ayrılmışsınız emin ol böyle daha mutlu olacaksın.

0|0
    0|0
  • Demekki yemek ona daha cazip gelmiş :) :)

0|0
    0|0
  • ahahaha rahatligini sevdim.

0|0
    0|0
  • O insan mıydı peki?

0|0
    0|0
  • Kafana takma ve mükemmel bir cumhuriyet kadını ol..

0|0
    1|0
  • stresten yiyodur belki

0|0
    0|0
  • Birak su pisligi

0|0
    0|0
  • Bazi insanlar ya kendini yemege verirler ya da istahlari kesilir bunyeden bunyeye degisiyor ya.

0|0
    1|0
  • zıkkımın kökünü yesın dıyesım geldı ... adamın umrunda degıl tıkınırda oynar da ... önemsemıyorum dıyo işte bu benım için basıt bırsey dıo

1|0
    0|0
Yükleniyor...