Ayıp mı yaptım acaba?

Eski çıktığım geri dönmeye çalıştı aldatmıştı kabul etmiştim 2.5 ay peşinden koşmuştum deliler gibi seviyordum sonunda sevmediğini söyledi ve çekip gittim numarasını ona ait ne varsa çıkardım hayatımdan yok oldum gittim.Daha sonra bir tane tatlımı tatlı bir kızla tanıştım hala da çıkıyoruz ve seviyorum. Aklıma takılan eski çıktığım geri dönmeye çalıştı ve geri de döndü bende tamam dedim 2 gün falan konuştuk ama hiç takmıyordum onu mesaj atamıyordum sonra işte kendi kendine tripleri girdi sevmiyorsun falan ağlamaya başladı bende kendime söz vermiştim yaşattığını yaşatmadan ölmesine izin vermeyeceğim die daha sonra sevgilim olduğunu söyledim ve yol verdim kendi bu kadar çirkinleşeceğini beklemiyordum yazıklar olsun falan yazdı bende ''ben sana söylemiştim kimse yaşattığını yaşatmadan ölmez die ama beni dinlemedin bundan sonra hayatında kimseyi aldatma kandırma şimdi yol al s.. git'' dedim ama kendime yakıştıramıyorum ilk başta insan gibi defolup gitmesini söylemem gerekirdi die düşünüyorum :/

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• aldattıysa haketmiş. iyi yapmışsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• canım sen ayıbı o gerzeğe değil; şuanki kız arkadaşına yapmışsın. anlatıp gönlünü almalısın.

0|0
    0|0
  • peki sen bunu planlı mı yaptın yoksa soradan 2 güün konuşma esnasındamı bu planı yapıp tekme vurdun.

0|0
    0|0
    • ilk gün mesaj attığında planladım dostum

• dostum 2.5 ay boyunca bi seviyorum bi sevmiyor aldattığı halde kabul ettim 2.5 ay onun için yaptıklarımı çektiklerimi bi ben bi de allah bilir bi gel diyordu bi git bildiğin köpeği yaptı anlayacağın en sonunda tek soru sordum son sorumdu seni seviyorum deseydi değil 2.5 ay bir ömür uğraşırdım. sevmediğini söyledi çektim gittim. Sorunda ben kendime yakıştıramıyorum insan gibi başta dönmeye çalıştığında hayır diyebilirdim sadece bu üzüldüğüm nokta.

• git gel olan ilişkiyi bi defa bende yaşadım.. ben bunu 4 ay yaşadım. demekki baya sabırlıymışım be.ama bizde aldatılma gbi bi sorun yoktu baka bi sorun vardı... o zaman ben acımazdım ne yalan söliim çünkü aldatılmşsın acın büyük..

• sen onun sana yasattıqını ona yasatmasan bıle o mutlaka bı gun yasayacaktı. sen sonuna kadar haklısında bu arada ondan sonrakı kızı aldattınmı yksa ayrıldnmı .?

0|0
    0|0
  • Helal olsun iyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • Öncekini kafana takma bile hakettiğini almış gitmiş.Geleceğine ve yenisine özen göster.

0|0
    0|0
  • aldatana iyi olmus

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bu klasık tır , dostum her ınsan ektıgını bıcer ,. ama sen onun canını acıtarak yanlıs yapmıssın . omer hayyamın bır sozu vardı benım yaptıgım kotuluge , kotulukle karsılık verıyorsan , senın benden ne farkın var' bu yuzden dır kı , bazen hayatımızdan cıkarmamız gereken ınsanlar oldugunda , bızı uzmeye calısan ınsanlar oldugunda , yapman gereken , tamam senı tum kalbımle affettım , ama benden uzak ol artık , bu soyle ve arkana bakma , kı zaten ınsan affederse ancak vıcdanı rahatlar ve gerıye bakma ıhtıyacı dıymaz .

1|1
    0|0
    • cevabımdan utandım ne güzel anlatmışsın.

• dostum o iş yalan artık herkes kendi yoluna gitmesi daha doğru uzatmanın alemi yok ve ona karşı bir şey hissetmiyorum.

• kardesım sen benı hepten yanlıs anlıyosun , mesele hıssetmekle alakalı degıl , vıcdan azabı cekıosan affedersen afdılersen gecer, ama yok olmaz artık dıosan , en azından bundan sonrası ıcın , ınsan ılskılerınde kulagına kupe olur bu durum , kalp kırmak cok kotudur .kırmazssın.

• kız her şeyi haketmiş ama küfür ağır olmuş sadece.Sen en doğrusunu yaptın arkadaş.Yeni ilişkine sarıl diğeri iflah olmaz artık.

0|0
    0|0
  • Kendini onun seviyesine indirmişsin.Keşke biraz daha olgun yaklaşabildeydin.Hem senden yaşaması değildi öenmli olan.Çok sevdiği birinden yaşaması gerekirdi.Ki seni sevseydi zaten aldatmaz dı be kardeşim :/

0|0
    0|0
  • aynen kerkes kendıne yakışanı yapar ama yapmışsanda boşver takma haketmiş ki yapmışsın

0|0
    0|0
  • aldatana herşey müstehak

0|0
    0|0
  • sen gene insaflı olmuşsun ben öylesine kolumu sokarım.

0|0
    0|0
  • çok ayıp olmuşş

0|0
    0|0
Yükleniyor...