Basketbol oynamayı sevenler/profesyonel olarak oynayanlar var mı içinizde?

Futbol/voleybol oynamaktan ziyade,basketbol oynamayı sevenler var mı?

Güncellemeler:
Ben basketbola, 10 yaşında başladım.

Daha sonra lisede okul takımında devam ettim.

Artık -özellikle yazın- bazen takım halinde bazen teke tek arkadaşlarla kapışıyoruz.Önümüzdeki sene üniversitenin takımında devam etmeyi düşünüyorum.

Futbol oynamıyorum,voleybolda da gerçekten kötüyümdür.Gerçekten.

Cevaplar için hepinize teşekkürler.
link

İşte bu iyiydi.

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• birçok takımdan sonra antalyaspor'da sonlandı profesyonel olarak. ama hala turnuvalara falan katılıyoruz hiç kopmadım yani. bu sene çok istiyordum işlerden kısmet olamadı ama seneye yine ligte antalyasporda takım çıkarıcaz kararlıyım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• severiz de oynayabilseydik keşke.

1|0
    0|0
  • amatör olarak oynuyorum Ilike basketbol yani:D

1|0
    0|0
  • dediklerinini 3ünüde oynadım hatta bi ara okul hentbol takımındada oynamıstım kafayı sporla yaktımda:)

1|0
    0|0
  • çok severdim. 3. kez burnum kırılınca bıraktım. futbola yöneldim onda da ön çapraz bağları kopardım :D

0|0
    0|0
  • I Love This Game!

1|0
    0|0
  • Profesyonel olarak oynamıyordum ama oynadığım dönemlerde çok iyi üçlük atıyordum;) zıplamadan bilekten üçlükler süperdi:)

1|0
    0|0
  • Bizim elemanlar street ball turnuvaları yapar arada bi. Point guard pozisyonunda takımıma katkı yaparım ama eskiden daha iyiydik tabi. Yaşlandık :/

1|0
    0|0
    • Nike'ın vardı bi' ara. Beylikdüzü 5M Migros'un bahçede. Sene 2005-06 falan... 3v3. İyidi. =)

• bır donem kaptanlık bıle yapmıstım :) ne gunlerdı be o gunler

1|0
    0|0
  • ben severim ama prof değilim

1|0
    0|0
  • basketbol oynamayı seviyorum sadece hobi olarak kendi kendime ya da bir arkadaşla

1|0
    0|0
  • severdim ama bizim tayfa dağılınca bıraktım oynamıyorum pek

1|0
    0|0
  • ben ben ben.hala bizim burdaki okulun bahçesinde geceleri oynarız arada.basket sevilmezmı yahu.

1|0
    0|0
  • ben de oynayabilir miyim abla :((((

0|0
    0|0
  • lisedeyken kız boyun kısa dedi bütün yaz basket oynadım 1 cm bile uzamadım ... öyle bir sevgiydi işte :)

0|0
    0|0
  • yarı profesyonel oynuyorum diyebilirim 3 yıl altyapı 2 yıl a takım lisansm var hala devam ediyorum..

0|0
    0|0
  • uzun zaman oynadım

0|0
    0|0
  • Var.

1|0
    0|1
    • Utanılacak bir durum olarak mı görüyorsun bunu.

• Peeki.

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok seviyorum hem de. Profosyenel değilim

1|0
    0|0
  • Bir ara lisansım vardı ama sonra devam etmedim . Severim ama .

1|0
    0|0
  • basketbol takiminda kaptandm ben :) hastalik yüzünden birakmak zorunda kaldim

1|0
    0|0
  • basket sıkıcı

0|0
    1|0
Yükleniyor...