Fransa'da öldürülen 3 PKK'lı kadının THY ile cenazelerinin getirilmesi sizce nasıl açıklanabilir, doğru mudur?

Arkadaşlar bildiğiniz üzre geçenlerde 3 kadın pkklı öldürüldü ve cenazeleri türkiyeye türk hava yollarının uçağı ile getirildi. Teröriste tanınan bu ayrıcalığı sizler nasıl yorumluyorsunuz?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Cenazedeki şova karşıyım sadece yoksa yapılabilecek başka birşey yok Yurtdışında ölen bir yakının olmamış sanırım.Uçakla getirilir cenazeler bu normali.

0|0
    0|0
    • doğrudur ama ölenler normal mi

• soruda hata var sormak istediğin mantıklı ama tepkin uçakla getirilmelerine gibi olmuş.Türkiye'ye getirilmelerine değil.

• yanlıs anlasılmıs olabılır.

Kızlar Ne Diyor 2

• insan olun azcık ölmüş bi insandan bahsediyosunuz geçmişteki hayatında katilde olsa sapık da olsa onun da bi canı vardı.öldükten sonra yargılamak bize düşmez eşekle gelicek hali yoktu tabi uçakla gelicek ta fransadan

0|1
    0|1
    • ben ınsanlıktan cıkacak bısey yazdıgımı yada sordugumu hatırlamıyorum bu 1.cisi sadece gorus almak amacı ıle soru sordum bu 2cisi. mılletın gecmıstekı hayatında ne yaptıgı ne halt yedıgı benı degıl o haltları yıyenlerı ılgılendırır bu 3. ve bunlara gosterılen musamma ve tolerans neden bızım askerımıze polısımıze gosterılmyor!

• Benim anlamadigim bunlarin pkk li oldugu herkes tarafindan bilindigi halde neden iceri atilmadi bunlar yasiyorlarken?

0|0
    0|0
    • pkknın en buyuk destekcısı olan fransa hukumetı sakladıgı ıcın

Erkekler Ne Diyor 3

• Yurt dışında ölenler uçakla gelir normaldir, denizemi atacaklardı ? İnsanlıktan çıkmış kişileri kınarken insanlıktan çıkmamak lazım .

0|0
    0|0
    • ben zaten kınama amaclı sormadım gorus almak amaclı yaptıgı ısler ve ısledıgı gunahlar kendını ılgılendırır hesabını verecek olan onlar zaten

• Mecburi bir durum THY türkiyenın hava yolu şirketi ben normal karşıladım

0|0
    0|0
  • töreni gördük daha ne diyim ki yakında tpraklarını alır bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...