Kasımpaşa-Galatasaray maçı için skor tahminleriniz neler?

Ve gün geldi çattı ikinci yarıya da başlıyoruz Nerdeyse her maçın derbi havasında geçtiği bir ligdeyiz sonuçları süpriz olabiliyor ama en azından hepimizin bi tahmini vardır.Kasımpaşa-Galatasaray maçı için skor tahminleriniz neler ? Ne dersiniz?

Ben 3-1 Galatasaray diyorum.Şimdiden tesekkürler .

Güncellemeler:
Bugün 2-1 e sevinenler dünkü 2-0 lık Kasımpaşa maçını unutmasınlar ona göre yorum yapsınlar diorum nokta.

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• İçimden bir his mağlup olacağız diyor ama maç sonucu olarak 2-1 diyorum kim yener orasını siz belirleyin.

0|0
    0|1
    • içindeki sesi susturmalısın 2-1 biz alırız maçı insallah

• reis skoruda bilmişsin :)

• Dün içime doğmuştu böyle olacağı hislerimde yanılma oranım çok az. İlk defa en iyi cevap için üzüldüm:( Önümüzdeki maçlara bakacağız artık:)

Erkekler Ne Diyor 14

• galatasaray savunması canlı bomba gibi çok error veriyor. ben rahat bir maç olacağını düşünmüyorum. en fazla 1 farkla alır galatasaray.

0|0
    0|0
    • kolay bi maç olmuycak bencede.

• tepki çekmemek için kasımpaşa kazanır demedim ama doğruyu söylemek gerekirse maç tam da beklediğim gibi bitti.

• Galatasaray da işler sanki görundugu gibi değil...Bu aralar karısık gibi Ben puan kaybedeceğini dusunuyorum...

0|0
    0|0
    • transfer ve yonetimdeki gerginlik söylentileri skoru etkiler mi diyosun ?

• Fazla polemiğe girmeyen ağırbaşlı işini gücünü başarılı bi şekilde yapan iyi bi teknik direktör umarım daha da başarılı olur..Bu saatte fazla çene yaptım :) sohbet için tesekkürler bjk yede başarılar diliyorum (çok fear playciyim kahretmesin) Artık bjk maçına saklayalım yorumları birazda:P hayırlı sabahlar tres puntos :P

• Ben teşekkür ederim sohbet için ve teşekkürler... Kaybedersek pek sesim çokmaz ozaman canım sıkkın olur ama kazanırsak deyme keyfime:)) Hayırlı sabahlar... Günaydın:))

• 1-1

0|0
    0|0
  • İdda oynayacağımda kasımpaşa basar gibi geliyor.Cinconda 2 afrikalı, afrika kupası sebebiyle yok.Beraberlik veya alt derim iddacılara

0|0
    0|0
    • Kim kime basar onu yarın maçtan sonra görücez artık .Bizim takımda kendi kalesine gol atan yok pek o yüzden sen yine de üst yaz 3-5 kuruşun cebinde kalsın :)

• bana diyene bak, ilk yorumun duruyor güzelim.Ben orada idda tabiri kullandım ya sen ne kullandın?

• adam gibi tabir kullan sende alt ya da beraberlik demen yeterliydi.Neyse ya konu kapanmıştır benim için.

• 2 - 0 goller de 1 tanesi amrabat diğeri Umut tan. YAzın bunu bir kenara.

0|0
    0|0
    • yazdıldı duruyo kenarda doğru tahmini en iyi cevap seçiyoruz zaten.

• Düzenliyorum Amrabat demiştim onun yerine Elmander diyorum :) Amrabat Afrikaday 'dı unuttum ben.

• bende hatırlatmayı unuttum dikkatimi çekmişti .Yenilgiye değil fatih hoca için üzüldüm neyse...

• 1-1 yada 0-1 diyorum

0|0
    0|0
  • 2 gündür tek maçtan yatıyorum. ırıspı cocukları gol atmıyorlar. ben bıraktım artık.

0|0
    0|0
    • :) tahmin sadece ya.Kuponun yatmıycak doğru çıkmazsa korkma -_-

• gs 1-0 alır

0|0
    0|0
  • ya o değilde sneijder meselesi noldu ? bu arada 2-0 gs alır diyorum

0|0
    0|0
    • inan artık şu soruyu görünce tepemin tası ve tüm familyası atıyor hani ayar oldum derler ya onun gibi .Adam kafasına göre takılıyor 31 ocağa kadar vaktim var diyomus ama bizimkiler pzrtesiye kadar bekleyip bitiricekler sanırım. Herkes 2-0 diyo hadi insallah bakalım

• haklısın.. gelirse ekime gelmezse s... nyse ağzımı bozmiyim bn gece gece...

• işte yani.

• 2-0 alır galatasaray.yada üst diceksin buna

0|0
    0|0
  • tek farklı galibiyet veya beraberlik diyorum ben.

0|0
    0|0
    • beraberlik olmasın ya :(

• o adamda geçen seneden beri gelecek.bizim yönetime ayar oluyorum yeminle şu transfer işinden dolayı.sinir küpü oldum arkadaş bu sene.toparlayacağız inşallah bakalım.neyse renktaş ben yatar sana iyi geceler:-)))

• insallah . tesekkürler sana da iyi geceler renktas :)

• 2-0 alırız diyorum...

0|0
    0|2
  • Kasımpaşa ezdi resmen

0|0
    0|0
  • haydi paşaaa koy şu cimbomaaa

0|0
    0|0
    • lüzumsuz cevaplarını kendine sakla bikere 4-0 alacağız

• Ezik... 2-1 lik anıların canlansın o zaman yeterli bi cevap olmuştur heralde

• gecenin bu saatinde söyletcen bana şimdi neyse

Kızlar Ne Diyor 2

• en az 4-0 maçı alıcağız

0|0
    0|0
    • Ağzın bal yesin derler bizim orlarda :D İnşallah yenicez ben inanıyorum

• galatasaray kazandı

0|0
    0|0
Yükleniyor...