Neden futbol neden basketbol değil?

Türkiye'de neden hep futbol gündemde oluyo bence biz basketbolda daha başarılıyız ama futbola verdiğimiz değerin yarısını vermiyoruz neden sizce?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Basketbol oyuncusu da seyircisi de belli kültür seviyesindedir genelde.. Ülkede bu seviyede insan çok değil.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Az öce basketbolla ilgili soruma kimse gereken ilgiyi göstermedi buna üzüldüm :(

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Futbol alışkanlık olmuş

0|0
    0|0
  • Futbol daha zevkli

0|0
    0|0
    • Neden futbolda da top peşinde koşuluyo basketbolda da futbolda da belirli bişeyin içine top atılıyo basketbolda da farkı ne?

• Basket daha heyecanli misal bu aksamki mac superdi, futbolda genelde beklemeyle geciyor. Sanirim basin yayin uzerinden populer olmasiyla alakali futbol ilgisi, ayrica sokaklarda ancak futbol oynaniyor basket sahalari cok yok cocukluktan futbol daha yakin geliyor bu nedenle.

0|0
    0|0
  • futbolun pazarlaması çok fazla maddi gücü fazla ve ülkede bir erkeğin ilgilendiği ilk spor dalı olduğundan dolayı ben basketide takip ediyorum ama cidden futbol daha ağır basıyor

0|0
    0|0
  • Ben basketbolu daha çok seviyorum, ama ikisinde de genel kültür olarak baya ileriyimdir.

0|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenmiyorum basket candır

0|0
    0|0
  • basketbol daha zevkli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• basketbol oynamayı çok severim ama izlemeyi bir türlü sevemedim nasıl oluyor anlamadım :)

0|0
    0|0
  • Bence voleybol da daha başarılıyız.

1|0
    0|0
Yükleniyor...