Sanki bütün her şey bana karşıymış gibi geliyor, mantıklı bir çözümü olan var mı?

Evet sorun böyle işte nerdeyse hiç birşeyden keyif alamıyorum sanki bütün herşey bana karşıymış gibi geliyo ne dışarı çıkmak istiyorum ne de içerde durmak mantıklı bir çözümü olan var mı ya da bu durumdayken birşeyler deneyip kurtulan :(

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• ustam ben gibi depresyondasın.1 senedir evden cıkmıyorum sadece çarsıya elektrık su doğalgaz parası yatırmaya cıkıyorum çok monoton bır hayatım var.insanlar itici geliyor.hiçbişeyden zevk almıyorum.biran önce eve gitmeye bakıyorum.tamamen yanlızlıktan sevgılı olmayışından diye düşünüyorum..geçen sene psıkologum antı depresan ve bi tane daha hap vermıstı o zamn kendımı cok ıyı hıssedıodum ınsanlara bakış açım değişmişti çok güleryüzlü olmuştum ve nerdeyse hep gülüyordum.hayatım mükemmel olmuştu ama hapları birden bıraktım ve hayat yıne itici olmaya basladı.sana tavsiyem çok kaliteli bir psikologa gitmen.millete psikologa gıttım deyınce deli gözüyle bakıo halbukı ne alaksı var anlamıyorum bir türlü :) ha bu arada yaşın kaç bilmiyorum ama çalışmıyorsan veya okumuyorsan ikisinden birini yapmaya calıs derim.çünkü insan bi ortam içinde sürekli bulununca stres sıkıntı v.s gibi olumsuz durumlar ortadan kalkıyor sosyal bır ınsan oluyorsun.şimdilik bu kadar kendine iyi bak ahbap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• geçici dönmdir sıkma canını bende dün çok kötü bi haber aldım ama :( salma kendini

0|0
    0|0

• amuda kalk

0|0
    0|1
  • ayni bende senin gibiyim helde böyle ölümleri kayiplari görünce yalan bisey yasiyoruk geliyo

ask olsa güzel olur hayat oda kafana uyana ask olursan onuda bulmak zor

ben cay icmeyi severim o kurtariyo beni sende en sevdigin seyi yap

filim izle yada yeni bir dizi izle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sıkma tatlı canını okşa patlıcanını

0|1
    0|0
  • aç bir film izle

0|0
    0|0
  • cahımızın hastalıgı o ben hala kurtulamadım hergun aynı dert hıc bır sekılde gecmıyo ınan

0|0
    0|0
Yükleniyor...