Hiç spor yapmamış ama boş konuşan insanlardan bıkmadınız mı?

Arkadaşlar sürekli şu supplementlere, spora zararlı diyen insanlara sesleniyorum elinizdeki fast foodu, alkolü, sigarayı, uyuşturucuyu kenara bırakın. 😂 Cidden dalga geçiyoruz artık bu tarz insanlarla. Evinizde oturup bir yerlerinizi büyütüp fit insanlara itici diyip, balık etli kız ve göbekli erkek diyip durmayın. 😁

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sanalda durum nasildir bilmiyorum ama gerçek hayatta bariz bir imrenme oldugu kesin. Kizlardan cok erkekler bakiyor..

Klavye basinda atip tuttuklarina bakmayin. Bircok erkek ve kadin fit hemcinsleri gibi olmanin hayalini kurar. Camur atanlar da muhtemelen ogrenilmis çaresizlige kapilmis ezikler.. Asla fit olamayacagini bilir ve taslar..

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• valla bir ara millete işin doğrusunu anlatmak için çalışıyordum da sonunda pes ettim ne derlerse yav he he eyip geçiyorum. salonda bir abimiz var kolları 47-48 cm olmuş herif devasa bişey bitane yeni yetme gelip sormuş 'abi kaç ayda yaptın bu vücudu' diye adam 20 senesini vermiş o gerizekalı kaç ayda yaptın diye soruyor bizim abide 3 ay deyip geçmiş. burada da o modeller mevcut 3-5 ayda öyle olacaklarını sanıp hayal kırıklığı yaşıyorlar. işin özü ben artık makaraya vuruyorum millet doğrusunu araştırıp öğrensin

1|0
    0|0
    • Bende laf anlatmaya çalışıyorum genelde ama duvara konuşsam daha iyi yani. Bundan sonra en güzeli he diyip geçmek.😊 Adam Türkiye şampiyonu ordan biri gelip 3 ayda senin gibi olur muyum diyor.😄

• nefret ediyorum o tiplerden. sabah spor yapıyorum malın biri gelmiş karpuzun çekirdeği zayıflatıyor çekirdeği ile yiyorum zeytinin çekirdeği şifa deposu çekirdeği ile yiyorum diyordu. la mal herif çekirdek uçları sivridir mideni ve bağırsaklarını delebilir ne şifası neyse bu gibi mallar düşmanımın başına.

1|0
    0|0
    • Hahaha bir de herşeyi yiyorlar waffle, burger, pizza sonra yeşil çay içiyorum diyorlar. 😂

• aynen mesela ben spor yapıyorum 3 hafta oldu kas geliştirmeyle ilgiliyim şimdiden herkes bana ne bakıyor anlatamam.

• Ben 3 yıldır yapıyorum. Yoldan geçerken erkekler kadar kızlarda bakıyor. Kadınlar tuvaletine girdiğim de aynadan görüyorum mesela arkamdan bakıp inceliyorlar. Valla benim hoşuma gidiyor bu durum. 😄

• O Kişiler Çok Mal Bir Kıçlarını Kaldırsalar Anlayacaklar Gerçeklerini

1|0
    0|0
  • bunun üstüne bongumdan bir fıs daha çekerim ben

1|1
    0|0
  • bıktıkkkkk

1|0
    0|0
  • evet bıktım

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fitness yapiyorum, ama squatı abartip kıçı beline cikmis kizlari ve bodybuilding diye buzdolabi olmus erkekleri gorunce midem bulaniyor, mecaz degil.

1|1
    0|0
    • Bu senin düşüncen ama o insanlar ona emek veriyor ve kendilerini beğeniyorlar. Onları kötülemek yerine saygı duyup helal olsun demek gerek. O vücuda sahip olmak kolay değil.

• Herkese kimse karisamaz

Yükleniyor...