Sevmediğin kızın peşinden koşar mısın?

ayrıldığın konuşacak birşey bulamadığın kız başkası var dediğinde neden dönerler hemen

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• sevmediğin kızın peşinden niye koşasınki sevdiğinin peşinden koş :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ya başkası var demiş daha ne peşinden koşucam ? Nedir yani sizin farkınız ne ? Siz koşmamızı isteyin, koşanlara da yüzsüz diyin !?! Kusura bakmayın sizin köpeğiniz değil hiçbir erkek :) Bir laf vardır, göte giren şemsiye açılmaz diye; olmaz dedikten sonra daha koşmanın manası yok, ondan sonrası sizin egonuzu tatmin etmeye yarıyor sadece :) Avucunuzu açın da yalayın, he size avucunuzu yalatmayan karaktersiz erkeklerinde erkekliğine tükirim. Saygılar :)

0|0
    0|0
  • Sevsemde gidiyorum diyen bırının peşinden koşmadım gitme demedim giden gider kendı bılır... Dönuyorsa umdugunu değil bulduğuyla idare etmek zorunda...

0|0
    0|0
  • Merhaba

Sevmediğim kızla ilgilenmem ama sevdiğim kıza karşısında pervane olurum peşindende koşarım sabırlı ve anlayışlı olmaya çalışırım başkası var derse benim için bitmiştir bir daha arayıp sormam bize yakışmaz

0|0
    0|0
  • K.bakma Biraz Argo Olucak Şimdiden Herkezden Özür Diler K.bakmamanızı İSterim

...Sonra Dedim Ki ÇOKTA S*KİMDEYDİ !

0|0
    0|0
  • insan elde edemediğinin peşinden koşar bunu pek sevgiyle açıklayamazsın, SEVGİ bir yerde başlar bir yerde bitebilir de ,onun için arkanda koşmak seksi de içerebilir, evliliği de, aşkı da içerebilir bence iyi analiz et bu konuyu :)

0|0
    0|0
  • kız peşinde koşmam

0|0
    0|0
  • sevdıgım kızın pesınden kosmuyorum ben sevmedıgım kızın benım ıcın hıc bır onemı yok

0|0
    0|0
  • ben kızın pesınden kosmadımkı bu zamana kadar

hoslandıgım kısılerle ıyı ılıskılerım oldu ayrılırkende kalplerını kırmadan ayrıldm.

yanı bırının pesınden kosmak tarzıma kısılıgıme uygun degıl

0|0
    0|0
  • ego sahip olma hastalığı zaten bunlar insanın yapısında var

0|0
    0|0
  • Sevmediğim değil sevsemde koşmam

genelde kaçarım o kovalar :D

0|0
    0|0
  • Tamamen şehvet ve ihtiras...Sufli duygulardan sebep.

0|0
    0|0
  • alımlıysa olabilir

0|0
    0|0
  • bırde soruyu sorabılsen varya cok degısık olacak coksey anlata bılecen

0|0
    0|0
  • hayır koşamam yormam kendimi

0|0
    0|0
  • Sevmediği birinin peşinden koşmaz hiç kimse...

Neden nasıl ayrıldığıma bağlı, dönüp dönmemem...

0|0
    0|2
    • çıkmaza girip son göremediğmiz için ayrıldık

• Barışma durumu olabilir sizin adınıza ama asıl çocuğun düşünceleri önemli... Seviyorsan konuşmayı dene...

• hiçbir kızın kadının peşinde koşmam

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsam neden koşayım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Koşan var. Ama nedenini bende çözemedim .ş

0|0
    0|0
Yükleniyor...