Sabah kahvaltıdan sonra, akşamda yemekten sonra 1 saat yürümek. Yarar mı kiloya?

Deneyimli olanların görüşlerini bekliyorum arkadaşlar. Hadi bakalımmmmm?

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• diyetini çok ağır yapma normal yap arada kendini ödüllendir. ben haftasonları 2gün yürüyodum oda kahvaltıdan sonra falan degil. saat 8de kalkıp baslıyodum 1saat yürüyodum hızlı bir tempoda. sonra gelip kahvaltımı ediyodum güzelce. bide her gün 30dk falan evde spor egzersizleri yapıyodum. haftada1kilo veriyodum uygulamanı tavsiye ederim. diyetin agırsa yardımcı olabilirim. abim sporcu o yazmıstı gercekten cok faydalı

0|0
    0|0
    • Ödüllendirmiyim ya sonra sarıyorum :( haftada bir kilo yapmak en iyisi. Diyetisyenimde öyle dedi :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Yürüyüş elbette faydalıdır ama kilo vermek için disiplinli spor yapman gerekir.

0|0
    0|0
  • Selam arkadasim yemekden sonra sadece yedigini eritirsin ama yemekden once yapilan aktivite ler kilo verdirir

0|0
    0|0
  • sen çok yedikten sonra yürüsen ne fayda?

0|0
    0|0
  • yemekten sonra olmaz. sabah yemekten önce yürüki yağ yakasın çünkü vucut geceden beri aç kalmıştır. bide yeni yemek yedin hadi spor yap kesinlikle olmaz önce yemek sindirilir sonra spor yoksa seni rahatsız eder miden falan bulanır

0|0
    0|0
  • Helal :)

0|0
    0|0
  • Laylay lom yürüyorsan ciddi bir faydası olmaz, ama hiç yoktan iyidir tabi :)

0|0
    0|0
    • Hızlı tempoda

• O zaman olur tabiki kalori yakıcaksın sonucta, tabi yediğine dikkat edersen :)

• sabah kahvaltıdan once aksam yemekten 1 saat sonra

0|0
    0|0
  • hiç bir işe yaramaz. vucuttaki glikojen depoları boşken spor yaparsan yağ yakarsın.

0|0
    0|0
  • yarar

0|0
    0|0
  • hızlı ve seri adımlarla

0|0
    0|0
  • Kac kilosun

0|0
    0|0
  • Işsizlik glba

0|0
    0|0
  • Yemekten önce açken yapman daha faydalı olur. Öncesinde yeşil Çay tüket sonrasında protein tüket

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...