Sevdiğiniz kişi 'ben ölsem başkasıyla evlenir miydin?' dese cevabınız ne olurdu?

Sevdiğiniz kişi 'ben ölsem başkasıyla evlenir miydin?'dese cevabınız ne olurdu? düşünseniz ya genç bi bayansınız yasınızı tuttunuz diyelim aradan yıllar geçti evlenmez misiniz? ömrünüzün sonuna kadar evlenmeden durabilirmiydiniz? bence bu kadın için çok zor bi durum hele ki maddi durumu yoksa bi bayanın yanında ona destek olucak eşi olmalı diye düşünüyorum peki siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
benim cevabım hep evlenirdim kadın için zor bi durum dedim dul kalan bi bayana laf atılır hakkında kötü düşünülür dedim basında ona destek olucak esi olmalı dedim dedim dedim fakat nal diyor mıh demiyor bu nasıl bi zihniyettir arkadaş! peki sen bu durumda evlenirmiydin dedim cevabı hayır oldu bi erkek evlenmeden durabilir mi ? sorarım böyle bi erkek olmaz cinsellik olmadan nası yaşayabilir? dediği tek sey sevdiğim kişiden başka biriyle yaşayamam evlenmem diyor anlamış değilim
eş öldükten sonra hayata küsücek değilim değil mi ? genç yaşta da evlenmeden yaşanmaz değil mi ? onu bunu bırakın da ben bu kişiye nasıl anlatıcam ne desem olmuyor kabullenmiyor çok mantıksız düşündüğü herkes benle aynı fikirde sanırım bana yardımcı olun biraz ben ne diyeyim

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• benim cevabım hep evlenirdim kadın için zor bi durum dedim dul kalan bi bayana laf atılır hakkında kötü düşünülür dedim basında ona destek olucak esi olmalı dedim dedim dedim

buraya kadar kesınlıkle sana katılıyorumda kusura bakmada

bi erkek evlenmeden durabilir mi ? sorarım böyle bi erkek olmaz cinsellik olmadan nası yaşayabilir? dediği tek sey sevdiğim kişiden başka biriyle yaşayamam evlenmem diyor anlamış değilim bu nedır ya butun erkekler sızce sadece cinsellik için mı evlenıyor ve ya cınsellık ıcın mı yasıyor bu mudur yanı aralarından romantık erkek falan cıkamıyo mu bu yaklasım nedırya? bende bahsettıgınız kısının yerınde olsam aynı cevabı verırım bunda yanlıs bısey yok adam guzelde soylemıs.

0|1
    0|0
    • tamam da dediğin gibi cinsellik olmadan da yaşayabilir diyelim hadi kabul edelim fakat yalnız da yaşanamaz bence her iki taraf için de gecerli diye düşünüyorum düşünsenize ailen yok ölen eşinden çocuk yok hiç kimsen kalmamış ne yapacak bu kadın? sorarım hele ki düşkün bi durumda

• emin ol cinselliği kadın milleti erkeklerden daha fazla düşünüyor merak ediyor ama erkeklerin uyarılması kolay işte hemen direk dikilincede duramaz muamelesi görüyoruz

• Hadi ordan yahu cinselligi her 7 saniye de 1 düsünen sizlersiniz

Erkekler Ne Diyor 12

• O acıyla evlenmeyi düşünemezdim ama yalnızlıkta olmaz, ama Allah seni yanımdan eksik etmesin derdim.

Bir şey anlatmak isterim bu arada; dedemin kardeşi eşini çok severmiş, eşi de dedemin kardeşini çok severmiş. Bu yüzden dedemin kardeşi de hep dua edermiş - Allah'ım benim vefatımı eşime gösterme diye, üzüntüden kahrolur ve kadın başına yapamaz diye. Ve sonunda ilk önce eşi vefat etti sonra ise dedemin kardeşi. Allah hepsine rahmet etsin :(

0|0
    0|0
  • allahım eşim hasta olacağına ben olayım. ben öleceğime eşim ölsün :) şakaydı tabiki de. herkese allah uzun ömürler versin. kimseye acı yaşatmasın. kadın içinde erkek içinde zor bir durum. bahsettiğiniz gibi bayanın ekonomik durumu iyi değilse ne yapacak kötü yola mı gitsin mecburen evlenecek. erkek için ise yemek yapmakta temizlikte çor bir durum olur. kadının ekonomik durumu olsa evlenmez ama erkeğin ne kadar parası da olsa yalnız yaşayamaz. evi çöp ev olur. hergün tvlerde gazetelerde görüyoruz insanın çocukları bile bakmıyor yaşlanınca hor görüyor. sokağa atıyor atasını huzur evlerine gönderiyor. gerçekten çok kötü bir durum. öyle yaşamaktansa önce ben öleyim. benim mirasım eşime fazlasıyla ömrü boyunca ona yeter de artar bile.

0|0
    0|0
  • En çok iki -üç ay yası tutuluyor ondan sonra onbir. Vefat edenin yerine bir başkası düşünülmeye başlıyor.Aşağıda bir arkadaş çok güzel ifade etmiş ÖLENLE ÖLÜNMÜYOR.

0|0
    0|0
  • Muhtemelen cevap --asla evlenmem-- olur ve yine çok muhtemel ki bu söz tutulmaz...

0|0
    0|0
  • Bayanların işi bir nebze daha zor tabi ama ben bir erkek olarak bu durumu düşünmek istemiyorum .(

0|0
    0|0
  • bunları geçin ya koşarak evlenirsiniz hem de :)

0|0
    0|0
  • sonucta olenle olunmuo..durmak yok nefes almaya devam

0|0
    0|0
  • evlenirim tabi onun yasınımı tutacam

0|0
    0|0
  • evet yalanmı soyleyek yanı

0|0
    0|0
  • evlenmem.o an ki cevabım bu olurdu.ama kader denilen olguda değişebilir de bu karar

0|0
    0|0
  • evlenmeden durabileceğime inanıyor olsam şu yaştan itibaren vazgeçerim eş olacak doğru düzgün kadın kalmadığını düşünüyorum zaten cinsellik kısmına gelince cinsellik sadece evlilikte mi yaşanıyor ki artık şu erkekleri koca penis olarak görmekten ne zaman vazgeçeceksiniz kimse eli şeyinde dolaşmıyor ortalıkta şarkı sözüdür -azdırma sende s2m kalmasın! evlilik için geçerli başka sebeplerde var sadece dert cinsellik olsa emin ol hiçbir erkek evlenmeyi düşünmez şu zamanda

0|0
    0|0
  • "sen hele bi geber de sonra düşünürüz" derim hep :)

1|0
    0|0
    • "sen bu kafayla devam et, ben nah geberirim, seni bile gömerim be" diye de cevap verir. canım aşkım benim ya, birbirimizi o kadar çok seviyoruz :D

Kızlar Ne Diyor 5

• yeniden seveceğim biri karşıma çıkarsa evlenirim

0|0
    0|0
  • ölenle ölünmüyor

0|0
    0|0
  • Kalbimde yaşardı .. ama fani dünya yanlızlık Allaha mahsus ..

0|0
    0|0
  • bencilim biraz maalesef.

0|0
    0|0
  • O anki ruh halimle, karşımdakine olan sevgim nedeniyle 'evlenmem' derdim kesin ama zaman geçtikçe bunu yapabilir miydim bilmiyorum. Hayat yalnız yaşanmıyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...