Sorum erkeklere ne yapardınız?

Bir kızla çıkmaya başlıyorsunuz ama bu kız daha önce arkadaşınızla bir süre konuşmuşluğu var.Arkadaşınız çıktığınızı öğrenince kızı size kötülüyor ve arkadaşınızla hergün aynı ortamdasınız tavrınız ne olurdu ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sana aciklm fazla muhattap olmadigim arkadas vardi ve bu kilzrn kalpleriyle oynayan srefszdi ve bu kizla sorn lar yasadi vuruyoms felan kiza ve ben okizi grdm tanstm ilk aralarini yapmak istedim istemedi zaten sonra sevp sevmedigini ogrnmek istedm sevmiyorm dedi sonra o lavuk a dansmaya gerek varmi yok ondan hoslanmstm sevgilm olmasini syledm ben ona oda sasirdi sevndi sms de yanina gittm dedm benmle cikarmsn diye kabul etti her neyse o lavk bana yazio onu tanimiyosun etmiyosun o.sevmez etmez dedi sevgilm hakknda sonra onun foyasini bilmiyosun dedi halbuki yalan biliyorm 15 senedir bliyorm bunu sonra 1 2 konsmaya yeltendi kizla ben ogrendm bunu o karsima cikamadi srefsiz sabrm tasti abisine vile atar yaptm dvecektm 10 kere uyardm ya okadar sonra geri cekildi sonnda biliyodu evinden onu alip yerdwn yere vurcagimi herneyse 17 aylik ilskimz var sahiplendm onu cok seviyorm oda bni kilina.zarar.gelse tepesine ckerm bisi dyenlern onun icin byle tiplerden bi halt olmaz bunu unutma.

0|0
    0|0
    • O da öyle biriydi işte ve üstelik sevdiğim ilk adamdı çıkmadık ama 1 bçuk seneye ykın konuştuk benmle konşurkn bşkalarıyla da konuşyrdu açıkçası herşye sahip olmak istyen biriydi hernyse daha sonra öpmek istiyrum falan filan gibi saçma sapan şeyler konuşmaya başladı beni sevmdğini biliyrdum bnde buna fırst vermdim zaten hiç buluşmadık 3-4 aya ykn her sfrinde öpüşmkle ilgili konu açıyrdu daha sonra konşmamız kptu ardan 1 yıl geçti onun snfnda oln birisyle çıkmya başladm öğrennce bunları ona anltms

• Umarım dediğin gibi olur çünkü onu seviyorum.

• Gereksiz yere sorunlar yasanmasın trip atarsın naz yaparsın bunlar doğaldır ama ayrılık kelimesi geçmesin çıkmak sevgili olmak sıkılınca gidip hemen baska biriyle cıkmak değildir sevgili olmak ilişkin için mücadele etmen gerekir emek sarf edersin ayakta tutmak için çünki bana çok ters geliyor ona seni seviyorum diyipte baskasıyla cıktıgında onada seni seviyorum demek Aşk bu değil Sen sen ol mücadele et ilişkin için olgun davran.

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaşımın çıktığı kızla çıkmam konuştuğu kızla da çıkmam

0|0
    0|0
  • bende eger kızdan hoslanıyor ve ya sevıyorsam arkadasımın soyledıklerını yarım kulak dınler gecerım daha sonrada kızla olan ılıskımede erkekle olan arkadaslıgımada devam ederdım.

0|0
    0|0
  • rekabet ortamı olmazsa aşk hiç bir zaman olmaz tavrım sadece sakin ve olumlu davranmak olurdu.

0|0
    0|0
  • benim sevgilim eski hayat kadını olsa bile herkes ona ben varım diye saygı göstermek zorundadır

0|0
    0|0
  • hergün aynı ortamda olduğum arkadaşlarımın kız arkadaşlarına bakmıyorum..

0|0
    0|0
  • Bir kişinin kötülemesiyle not vermem. Kendi notuma bakarım.

0|0
    0|0
  • durduk yere kötülemiyordur heralde

0|0
    0|0
  • Sevilecek kız vardır,takılacak kız vardır..O kız benim gözümde takılacak kız olduğu için arkadaşımın kötülemesi umrumda olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...