Duygusal zekaya yönelik müthiş bir soru

Arkadaşlar, öncelikle soruyu daha önceden duyan varsa samimi davranıp en azından gizli yanıtlasın, zaten sorunun doğru cevabı yok, tamamen kişiye özel, güzel bir duygusal zeka sorusu.

Aşırı yağmurlu gökgürültülü bir aksam arabanızla gidiyorsunuz. Yolun kenarındaki durakta 3 kişi bekliyor. Biri, acil hastaneye yetiştirilmesi gereken bir ihtiyar, diğeri,daha önce sizin hayatınızı kurtarmış olan veçok yakın arkadaşınız bir doktor, ve diğeri de, daha önce sadece bir kez karşılaşıp etkilendiğiniz ve tekrar görüp vakit geçirmek istediğiniz,sırılsıklam aşık olduğunuz kadın/erkek.Aracınız iki kişilik ve sadece 1 kişilik yer var. Bu durumda ne yapardınız?

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

• süren bensem arabayı doktora verir ehliyeti vardır eşşek değilse 6 sene okumuş ehliyetide almıştır illa, ihtiyar amcamı o bir kişilik yere bindirir yollarım, manitaylada yağmurda ıslanır ona sevgi sözcükleri fısıldarım sonra dağ evine çıkar şömineyi yakarız şömine karşısında şarabımızı yudumlar ve geceyi sonlandırrız..

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• o doktor niye orda dikiiyor ihtiyarı tedavi etse ya biz de yarimle işimize bakalım şlaksdşliaksd :D bu mnatık dışında düşünecek olursak ihtiyarı alırım tabi ama normal hayatta insanlar ambulans çağırır, hazır orda da doktor varken ambulans gelene kadar durumu stabil tutar :D ya da onu geçtim ben ineyim arabayı doktor alsın ihtiyarı hastaneye götürsün bari biz yarimlen gideriz bir şekilde :D

0|1
    0|0
  • Öf.

1|2
    1|0
  • Ambulans çağırırım,gelene kadar yaşlı amcayı doktora emanet ederim.Yoluma devam ederim.

0|1
    0|0
    • Seninki güzel oldu da, senin hikayende aşık olduğun adam geçmiyo :-)) Topu bırakıp adama odaklanan futbolcu gibi oldun sen :-)

• Tabiki ihtiyar adamı götürürüm,doktor adam anlar beni zaten,sevdiğim kişide de merhamet varsa oda anlayışla karşılar :)

0|1
    0|0
  • doktor ihtiyarı hastaneye götürsün ben de durakta arabanın geri gelmesini yalnız beklememiş olurum.

0|1
    0|0
  • Kusura bakmayında arabamı veremem prensip meselesi , manitayı alır 112 yi ararım ..

0|0
    0|0
  • yaşlı adamı alırım

0|0
    0|0
  • kimseyi almam

0|0
    0|0
  • Etkilendiğimi alırım. Doktor da amcaya baksın.

0|0
    0|0
  • Arabamı kimseye vermeyeceğim için herhalde yaşlı amcayı alırdım.

0|0
    0|0
  • aşık olduğum kişiyi alırım doktorun görevi ne oda ihtiyar adama yardım etsinn

0|0
    0|0
  • Yaşlı amcayı alıp hastaneye götürürüm.

0|0
    0|0
  • İhtiyarı alıp hastaneye yetiştiririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kızı kucağıma alırım.. Doktor ilerde işe yarayabilir onu yan koltuğa alırım.. İhtiyarı aracın üzerine bağlarım gideriz..

1|1
    0|0
  • valla beklediğim kişiyi alırım doktorda amcaya baksın. Ambulans diye bir şey var o daha duymamış mı? :D Şaka bir yana dedeyede bi ambulans çağırırdım ektra olarak :)

0|0
    0|0
  • doktora borcumu onu eve götürerek ödeyemem,aşık olduğum kadın bir hayat kurtardım diye tribe girecekse girsin.yaşı kaç olursa olsun elim ihtiyara uzanır bir tek

0|1
    0|0
  • durağın üstü kapalıysa veririm arabayı doktora, biz takılırız

araba ayarlayıp bizi alır

durağın üstü açıksa, işte şimdi zor hacı, yağmurla insanlık arasında gidip geliyorum :)

0|0
    0|0
  • arabayı veririm doktor ihtiyarı hastaneye götürsün biz yarimle ıslanalım.

0|1
    0|0
  • Memesi en büyük olanı alırım.

0|0
    0|0
  • arabayı ıhtıyar amcayı hastaneye goturmesı ıcın doktora verırdım.bense durakta o hos hanımefendıyle beklerdım

0|0
    0|0

• Yanlarından hızla geçer üstlerini ıslatır, el hareketi yapar basar giderdim ne yapıcam :D

0|1
    0|0
  • İnsan sağlığı herşeyden önemli ihtiyar atla gidek derdim

0|0
    0|0
  • hayat kurtaran doktor ihtiyarla ilgilenebilir..hatun ablayı alıyom ben

0|0
    0|0
  • doktora anahtarı verirdim

0|0
    0|0
  • Arabayı doktora veririm ve kendim inerim. Benim yerime de hasta arabaya biner. Ben de kadınla birlikte yürürüm.

2|0
    0|0
Yükleniyor...