Utandigim icin?

arkadaslar kilo vermek istiyorum, bunun icin fitnesse gitmek istiyorum...
fakat yanliz gitmek istemiyorum, utaniyorum ve cekiniyorum... arkadaslarimin hic biri gitmek istemiyor, ve bende tek gidemiyorum..
evde spor yapip sonuc alan varmi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• evet ben sonuc aldım. 1.5 ayda 15 kilo verdim. youtubeye gir gencvefit yaz orda 1 saatlik evde kardiyo egzzzersızı var ve en hızlı yağ yakma videoları var onları zlersen ilk gunden sonuc alırsın ben bugun 15 dakika yapptım oyle bir terledim ki birde fitness yapıyorum yedıgım yıyeceklerı bu yontemle yakıyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evde spor çok zor olur utanma bende arkadaşımla başlamıştım sonra hep bırakıyorlar tek daha iyi oluyor

0|0
    0|0
    • tanidik falan, ve ordaki insanlardan utaniyorum,... utanma degil´de cekinmek :( gidemiyorum valla

• Çekinme belli bir süre sonra alışırsın

Erkekler Ne Diyor 6

• Tek git ne olacak senelerce tek gittim ben?
    Tek iyidir kimsenin agız kokusunu çekmezsin

0|0
    0|0
  • evde bir sonuç alınması zor hergün koşuyorum gene pek faydası yok kepek ekmeği yemelisin yağlı yemeklerden uzak durmalısın.

0|0
    0|0
  • dostum en iyi spor yürüyüş özellikle sabah olabildiğince yürü akşam yürüyüşü yap yemek ekmek yeme salata ve yoğurt ye

0|0
    0|0
  • Çoğu kişi senin gibi tek gidecek dert etme bu yüzden :)

0|0
    0|0
  • özgüven eksikliğin var senin gibi kilo vermek isteyen insanlar bu kadar takıntılı olma arkadaşlarınla git fitness salonuna

0|0
    0|0
  • Git knk bişey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tek olmak en güzeli ya. En azından bugün spora gitmeyelim dicek biri yok. Ben yıllarca tek gittim. Arkadaşla gidince çalışamazsın emin ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...