Beyin göçünün sebebi nedir sizce?

Arkadaşlar Türkiye'de fazla beyin göçü olmasını neye bağlıyorsunuz?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• üm suçu eğitim sisteminin yaratıcılıktan uzak ve öğretiği konuların malak* olmasına yüklediğim durum.ösym ye bi sesleneyim bakalım duyacak mı...

1.tamam sen üniversteye adam seçmek istiyorsun kabul ettik. peki neden hakimi savcıyı seçerken daha iyi matematik yapanı seçersin?

2.lise öğrencilerimiz sayenizde çok bilgili batıdaki yaşıtlarına bilgi formül teorem işlem gücü konusunda bin basar. ama amerikanın 6 ayda aldığı patent sayısının türkiyenin kurulduğundan beri aldığı patent sayısına eşit olduğunu nasıl açıklarsın

3.yine sen fen öğrencilerine deli gibi önem veriyorsun en kabiliyetli öğrenciler fen okuyor ama bu ülkeyi kim yönetiyor...doktorlar mı...mühendisler mi...o zaman sen diğer bölümlere de hakettikleri saygıyı kazandıracakasın. * *

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Bilim insanına değer verilmemesi.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • iyi iş yapanın kafası çalışanın ulkmezde çekilememsi değer görmemesi bnde olsam iyi şart sunan yere giderm çelme takarsa mıllet kafası çalışna okumusna veyahut mucidine adamlrda gider tabi

0|0
    0|0
  • 10 sene önce bilimadamları değer görmüyordu ama şimdi oldukça değer görüyorlar ve çok daha fazla kazanıyorlar. Yakında bir slikon vadisi de kurulursa beyin göçünü alırız.

0|0
    0|0
  • Bu kadar beyinsizin içinde dayanamıyor adamlar..

1|0
    0|0
  • Beyin bedava olduğu için.

0|0
    0|0
  • eğitim öğretim stratejisi

0|0
    0|0
  • Tayibe soralım.3 çocuk yapalım hepsi de beyinsiz olsun istiyor adam.aposuna öldürtecek ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...