Kapat

Vücut geliştirmeciler buraya lütfen?

Arkadaslar 19 yasındayım boy1.85 zamanında 125 kg dim simdi 85-90 kg yim 2.5 ayda verdim 35-40 kg ı derimde sarkmalar ve çatlaklar var sıkılasmam gerekiyor aynı zamanda kasta yapmalıyım ama hem beslenme hemde çalısma programı konusunda sıkıntım var ne yardım edebilecek arkadasım var nede kendim hallederim hocalarda burada parayı vermiş gelmiş takılsın işte diye bakıyor yardım edebilecek var mı acaba

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• 2.5 ayda çok kg vermişsin.. beslenmene dikat et sekerin düsmesin kg almak istemıyorsan protein agırlıklı beslen kola türü içeceklerden uzak dur faydalı olan seyleri yemen gerek sarkan derilere gelince sıklastırmak icin karın bölgesi icin mekik sen kas yaptıktan diger taraflarında sıklasacak suanki programın nedir

0|1
    0|0
    • bir ara basladım ama hoca destek olmayınca tekrar bıraktım simdi geri dönüş istiyorum o yüzden buraya geldim son care :/

• Çok teşekkür ederim ugrastırdım kusura bakmayın

• estafurlah kardesim sorun olursa her türlü yardim ederim mesaj atablirsin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• kilonu 2 ya da 2,5 ile çarp o kadar protein tüket günlük. sabahları erken kalkıp aç karna yarım saat kardiyon yap. öğlen yemeğinden 2,5-3 saat sonrada ağırlık çalış. kas kütleni arttırmak istiyorsan kaldırabildiğin max. ağırlık ile çalış. 8X4 idealdir. bol şans

0|1
    0|0
    • Tesekkür ederim peki agırlıgı sabah yapsam olurmu gündüz iş gece okul olucak 2-3 hafta içinde

• olur elbet ama sabahki yiyeceklerin ağırlık antremanı için yeterli enerjiyi sana sağlar mı onu bilemem.

• Kardo boyumuz aynı bende 100 kgyim ama kilolu göstermiyorum yüzmeyle uğraştığım için o kiloyu nasıl verdin ciddimisin

0|1
    0|0
    • Kosarak hatta bikaç kişiye de verdirttim belki istersem yardımcı olabilirim

• Çok iyi olur be bro

Yükleniyor...