Ankara'da Balgat yakınında spor yapabileceğim bir yer önerir misiniz?

arkadaşlar ben ankarada balgatta kalıyorum üni öğrencisiyiim .ve üst bacaklarımın kalın olduğunu veya kalınlaştığını düşünüyorum.şu anda tatildeyim ama gidince spor salonuna yazılıp inceltmeyi düşünüyorum .1.62 1.63 kilom ise 50-51 felan ama ben bir 48 felan olmasını istiyorum çünkü ben hep 40 li kiloloardaydım bu kiloya hiç alışkın değilim.şimdi bana balgata yakın bir yerde spor yapabileceğim bir yer önerirmisiniz.20 yaşındayım mayısta 21 olacam.yani insanlar zayıfsın ne sporu gözüyle bakar mı spor salonundakiler felan ...

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben eski sporcuyum. Sana tavsiyem yürüyüş yapman...veya bisiklet ..ama diyet yapmadan başarıya ulaşamazsın...

1|0
    0|0
    • nasıl bir diyet uygulayacam hic bilmiyorum kiii

• Amacın beğenilmekse bu halin yeter ama her zaman daha iyisi olabilir. Kaç yaşındasın?

• 20 21 e girecem ama az kaldı peki yurursem diyelim tempolu daha mı cok kalınlasır bacaklarım

Erkekler Ne Diyor 8

• .senelik ücreti karşılayabileceksen Ankyra var. Normalden daha ucuza geliyor, imkanları çok

sorun toplu şekilde alıyorlar parayı

havuzu da var

1|0
    0|0
  • Acıyan ne ?

Ayrıca spor sadece zayıflamak için değildir.

Balgat ta spor + vardı oraya gidebilirsin. Kimse sana bir şey demez.

1|0
    0|0
  • İlla salona ihtiyaç yok. her sabah erken kalkar koşarsın,merdiven çıkarsın,daha çok hareket edersin normal günlük hayatında olur. 3-5 kilo için spor salonuna yazılmaya gerek yok. Ben spor yapmaya devam edicem diyorsan yine aramana gerek yok aerobik yapabilirsin,plates yapabilirsin evde.Boşuna spor salonuna para verme. Seçim yine de senin.

0|0
    0|0
    • spor salonuna ihtiyac yok diyorsun ama ankaera gibi bir yerde karda nasıl kosacam kısın yani ayrıca kas mas istemiyorum olmaz dimi spor salonunda felan benim amacım 3-5 kilo vermek dedigin gibi verince memnun kalmazsam cıkarım yani birazda bacak inceltmek ögrenciyim nasıl hep pilates yapabileyim

• Yani. Kas olacak diye korkmana gerek yok,kas yapma çalışmaları başka.Zaten kolay kolay olmuyor,uğraşman gerekiyor.Beslenme için,örneğin günde 1200 kalori civarı gıda tüketiyorsun.Kilo vermek için 1400 veya üzeri kalori yak. Yani yediğinden fazla yak demek istiyorum bu sayılar sadece varsayım. Sporda çalışma değil diyet önemlidir. Spor %70 diyet , %30 çalışma dır. Kolay gelsin.

• hımm cok sagolun arkadaslar tltynbkn kardes sevdiğim var ama yanımda degil...

• spor sadece zayıflamak ıcın yapılmaz kı.. saqlıklı yasam dıe bısey var.. ve herqun bellı bır sure spor yapmamız qerekıo.. bu yuzden salona qıtmekten cekınme..

0|0
    0|0
  • neden baksın ki oyle insanları bu kadar fazla önemseme ya insanın dısı sonuçta sekilde sekile girer yani...bazen aynaya bakarsın kendını dunyanın en güzel insanı hissedersin bazende en kötüsü.=)

0|0
    0|0
  • balgatta 1 senem geçti.lanet olsun oraya.

0|0
    0|0
    • niye ama sorun balgat degil spor salonuu nerde var hic farketmedim benn

• Onu anladım da, Ankara Balgat' ta oturmanla ne ilgisi var onu anlamadım?

0|0
    0|0
  • diyet yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne acıyor onu anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...