Ulan çok özledim ne yapacağım ben?

bi kızla çıktım 1 sene 2.5 ay önce yalvardık 2 ay onu sürekli aradım mesaj atım ama yok affetmedi bende ona aramayı mesaj atmayı bıraktım 21 gündürde ne arıyorum ne mesaj atıyorum ne yapıcam böyle

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• keşke tüm erkekler senin gibi olsa ama merak etme bigün olurda o sana aşık olursa sende ona aynısını yaparsın eden bulur dünyası bu

0|0
    0|0
  • bu iş yaş.daha uğraşma der çekilirim kenara.nasılsa herşey olacağına varıyor.boşver gitsin nasılsa gideni durduramayacaksın..

0|0
    0|0
  • 3 ayda dön mediyse sana güveniyok sonunuzun olmayacgini anlamis elini ayagini cek o da ozaman unutur tam simdi yine arasan barissada yine ayrilirsiniz her gün kavgayla gecmez gününüz

0|0
    0|0
  • Pes etme eger oda seviyorsa mutlaka doner herseyin hayirlisi dua et

0|0
    0|0
  • neden ayrıldınız

0|0
    0|0
  • Vazgeç .

0|0
    0|0
  • Seni seviyorsa döner bırak arama daha mesaj falanda atma

0|0
    0|0
  • kızı rahat bırak o seni sevyrsa döner zaten sen onu rahatsz etme

0|0
    0|0
  • karşısına çıkk bence

0|0
    0|0
    • bende bu şansla nasıl çıkcam bi türlü yakalayamıyorum resmen ya evimizde çok yakın 3 sokak yukarsı

• kardeşim git kapısının önünde bile yat sevyosan

Erkekler Ne Diyor 1

• ya koçum erkek milletiyiz ya yapma gözünü seviyim başkasına takıl şöyle düşünebilirsin ve emin ol eminn ol ki öyle kız sıkıldı bahaneside oydu ya sen bana güven kardeşine güven ne mesaj çek ne bişey yap 21 gun olmuş ve ondan once de 1 ay yalvardıysan bu iş bitmiş sen hala filmi tekrar sarıp izliyosun be babacım kaldırmayın su kızların bitaraflarını

0|0
    0|0
    • haklısın

• eyallah be kardeşim doğru yol bu seni seven kız sana kıyabilirmi 2-3 ay gözünü seviyim..

• haklısın ki ve o kadar çok yalvardım

Yükleniyor...