Fitnessi bırakacak duruma geldim ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar , Vücut geliştirme sporuna başlayalı tam 5 ay oldu düzenli besleniyorum. Kahvaltıda yumurtamı peynirimi sütümü içiyorum , öğlen pilav yiyiorum spordan sonra protein tozu içip eve geldiğimde pilav ve et yiyiyorum beslenmem bu şekilde.57 kg ile başladım şuanda 62 kgyim. Omuz ve kanatlar çok güzel gelişti ama kol ve göğüsten fazla sonuç alamıyorum bu durum canımı sıkıyo bir ara bırakma noktasına kadar gelmiştim. Hoca kilo alman için karın çalışma dedi bende çalışmıyorum. Etrafımdaki insanlar o kadar spora gidiyosun hiç bir gelişme yok deyip morelimi bozuyo. Arkadaşlar dışardan gözle görülür değişimler ne zamandan sonra olmaya başlar lütfen yardımcı olun sporu bırakacak duruma geldim. Her türlü görüşünüze ve tafsiyenize açığım?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• sanırım split çalışıyorsun hata edersin bende 7. aya girdim kas kütlem güzel arttı önerilerimi istersen dikkate alabilrsin
    ptsi göğüs-triceps
    salı bacak
    çarşamba dinlenme
    perşembe sırt-kanat-biceps
    cuma yok
    cumartesi omuz- bilek
    hacim almak istiyorsan vücut ağırlığının 3 katı karbonhidrat 2 katı protein alıcaksın
    antrenmandan sonra yarım paket jelibon tavsiye ederim setler 4x8 tekrarlıl olabilir ayrıca hareketleri yaparken boşa sallama dumbell'i çalıştığın bölgeyi kas son harekette pump yap ve supplement olarak kreatin almanı tavsiye ederim hedefini bilmediğim için daha fazla detay veremedim k. bkma umarım faydası olur :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Hangi programda calisiyorsun?

0|1
    0|0
    • Her gün tek bölge çalışıyorum hocanın yazdığı program

• Body de delta diye bir durum var onu bir araştir

• Tamam teşekkür ederim

• benimde yaşadığım şeyler bozma moralini bu spor sabır ve emek işi, burada da aynı modeller var 3-5 ayda vücut olur zannediyorlar da yok öyle bir dünya. sen her şeyini düzgün yap zamanla iyi olacaktır her şey

0|1
    0|0
  • calismayi agirlastir da nasil gogus gelismedi 5 ayda anlamadim

0|1
    0|0
Yükleniyor...