Evleneceğiniz insanın nasıl olmasını istersiniz?

Mesleği veya fiziksel görünüm, kişisel olarak... Anlatın işte. :)

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Meslek olarak, aslında hep anaokulu öğretmenleri tercihimdi, çocuk dilinden anlayan benim dilimden de anlar :-)

Balık etliyi, ince uzuna tercih ederim.. elimin altındakini salak gibi bıraktım ne manyak adamım :-)

çok hamarat olmasını falan aramıyorum, tersine ev işlerinde yardım etmeyi çok severim.ne yenirse, bi güler yüzü olsun yeter.

Geleneksel / modern karışımı olması lazım ki,heyecan ve derinliği beraber yaşayabilelim. konuşacak bşieyler üretmek zorundayız. bir sürü hobi ded bulmak zorundayız kös kös oturmak değil :-)

Neyse, çok uçtum ben heralde gidip bişeyler içeyim..sonra da ayılmak vaktidir :-)

2|0
    0|0
    • Allah gönlüne göre versin. :)

• Yorum süperr :) +ladım

• saolun, saolun, teşekkürler.. FOOLISH of the YEAR olduktan sonra bu alkışlar neye yarar...:-(( :-)))

Erkekler Ne Diyor 13

• en az beşbin türk lirası geliri olan bir ev bir araba birde yazlığı olcak , babasının fabrikaları olsun ama ailesinin tek çocucuğu olsun güzel olsun 175 boy 50 kilo daha da var da şuan için bunlar idare eder yhaa ..

1|0
    0|0
  • mesleği öğretmen yada hemşire olsun isterim ama farketmezde tabi

sonra boyu 1.70'i boyumu geçmesin, hanım hanımcık olsun efendi ahlaklı olsun , mutfakta becerikli olsun :) , sarısın esmer farketmez :):) mavi gözlü olsun , tesettürlü kapalı olmasını cok isterim yani bu kadar ins Allah nasip ederde böyle bi hatun buluruz sende dua et :)))))) :))))

1|1
    0|0
  • Meslek ve fiziksel görünüm parametrelerine göre evlenilecek insan seçmiyoruz yavrucum biz..

Çok yanlış gelmişsin sen..

3|0
    4|0
    • İnsanın hayalindeki bir insan olur, o anlam da dedim. Herkesin evleneceği insan hakkında hayalleri olur. Bence sen yanlış gelmişsin. Nedense iç güzellik hep sözde kalıyor, senin gibi lafta herkes adam. :)

• yeşilbayan@: Ben o nazik adamlardan değilim. Ama yerine göre nazik taklidi de yapıyorum çok iyi..

Dağılın..

• Neyse ya tamam, uzatmayalım daha fazla. İyi akşamlar.

• belıne kadar saçları olacak düz , minyon tipli, ne çok zayf ne çok kılolu, kahverengi gzleri olan kumral yada beyaz tenlıyse yeşil göz olablir, orta boylu olsun sempatik olsn güler yüzlü beraber gülebilelim mütavazi anlayşlı yardımsever her kendını yetştrms hakkını yedrmeyen gçlü karektrlı olsn üstünede ketçap tursu bıde ayran :D

0|0
    0|0
  • Kişilik çok önemli.Kendini beğenmiş, başkalarını küçümseyen biri olmamalı kesinlikle. Sıcakkanlı ve sosyal olmalı. Fiziksel görünümde epey önemli. Mesleği pek önemli değil hatta çalışmazsa daha iyi olur ben bakarım :P

0|0
    0|0
  • fızıgı ıle yanıma yakıssın..kalbının temızlıgı ve kısılıgının duzgunlugu ıle benı hayran bıraksın..gulusu ıle ıcımı ısıtsın..meslegı onemlı degıl bence.

anlatınca evlenesım geldı :D

1|0
    0|0
  • link randımanlı olsun yeter

0|0
    0|0
  • dış görünüm o kadar da önemli değil ama insanların yaydığı eneji vardır heh işte o enerji hoşuma gitmesi lazım

0|0
    0|0
  • 1.73 boylarında, Uzay gözlü, Nazik yürüyen, nain sesli, Mesleği de Öğretmen, avukat

0|0
    0|0
  • Rihanna gibi olsun :)

0|0
    0|0
  • Bana karsı durust Namuslu Icı guzel oslun Gerısı ne Gerk YOk :D

0|0
    0|0
  • nsf alsn ytr .s.s

0|0
    0|0
  • yüregimdeki eşim olsun yeter