SPORCUUUU arkadaşlar bir YARDIMMM eder misiniz? 161 BOY 73 KİLOYUM?

Toplamda 15 kilo vermem lazım ama ilk hedefim 5 kilo 1 ay için de 5 kilo vermek istiyorum. malesef boğazımı tutamıyorum. bana yak yakmaya yardımcı hareketler önerir misiniz? Kol ve bacaklarımın üst kısımları baya geniş oralara da etkili harejetler lazım. yalan değil biraz tembelim çok zorlanmak istemiyorum o yüzden tavsiyelerinize ihtiyacım var

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ilk önce hırs yap boğazımı tutamıyorum demekle olmaz ayrıca spor yapacaksan tembelliği unut can sıkıntısından yemek yiyenlerde var bu yüzden kendine uğraş bul spor içinse herhangi bir spor dalına başla ya da yüzme bisiklet koşu yap

0|0
    0|0
    • çalışıyorum canım malesef bütün gün oturarak çalışıyorum. zaten 30 kilo verdim diyetle simdi spor eklemem lazım ama ne yapacağımı bilmiyorum

• ilk önce sağlıklı beslenme sonra ben pek bilmiyorum ama evde yapabileceğin harekeler var kaslarını çalıştıracak özellikle bacak kasları için bacaklarını sıkılaştırmş olursun bu hareketleri biraz araştırayım beğendiklerimi sana söylerim

• eig için sağol :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Öncelikle yemekte beyaz ekmek yemeği kes Çavdarlı ya da tambuğday ekmeği ye (Kepekli kesinlikle yeme). Bir spor salonuna yazıl ve kardiyo ağırlıklı antrenman yap, antrenmandan 30 dk önce yeşil çay tüket (günde en fazla 3 bardak). antrenman Sırası bol su tüket (her 20 kg = 1 litre su) yani senin günde 3-4 litre su tüketmen gerekir.9 ayda 25 kg verdim ben.((ÖNCELİKLE başlamadan yağ ölçümü yaptır ,1 ay sonra tekrar yaptır etkisini göreceksin 😉

1|0
    0|0
  • Bol bol kardiyo yap şekeri kes hemen ve çok su iç

1|0
    0|0
  • Ilk once beslenmene dikkat ediceksin diyet yapicaksin ac karinla sabah carrdio cokk etkili yag yakimi icin karin bacaklar icin squat ve crunchlar yapicaksin

1|0
    0|0
  • sporculara gerek yok spor salonları diye bişey var. spor hocaları var. oralara git hocalara sor, sporcularda öyle yetişitiriyorlar kendilerini :D

illa sporcu olması şart değil hani. onlarda spor salonlarından çıkma :D

1|0
    0|0
  • boğazını tutmadan gelme buraya

1|0
    0|0
    • ahahah alemsiniz ya aşırı yemek yemiyorum zaten. normal yiyorum oda kilomu sabit tutuyor. bu durağanlığa hareket kalmak istiyorum

• öncelikle bir beslenme düzeni ayarla kendine ve spor yapmadan 2 saat önce hiçbişey yeme kol hareketleri klasiktir internete daha çok foto var şimdi tek tek atılmaz bacak içinde squak ve ayrıca bu sitedede www.eurostargym.com/.../...ketleri-acilamalari.asp
    var bakarsın ayrıca vucut yağ oranını düşürmek istiyorsan antremandan önce her gün yarım saat ip atla ve koşu kardiyo yapabilirsin yardımcı olabildiysem sevinirim

0|0
    0|0
    • squat bacakalrda kas yapıo ve bacakları kalınlaştırıyor benim bacaklar zaten kalın

• Squat ağırlıklı yapılırsa kalınlaşır. Ağırlık kullanmadan yapman gerekir. 😊

• @cceronimoo Katılıyorum

• "tembelim çok zorlanmak istemiyorum" diyen birisi 15 kilo değil 15 gram bile veremez.

0|0
    0|0
    • 1 yıllık diyetten cıktım 30 kilo verdim. diyeti bıraktım şu an diyetle değil sporla biraz vermek istiyorum. çoktan kastım 1 saat koşamam ama 2 saat yürüyebilirim yani hafif hafif ağırlaşacak bir spor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...