Sizce spora gitmeli miyyim?

Çok kilolu biri değilim ama bacaklarımda fazlalıklarım var 1 ay boyunca spora gittim ve tam bir ayda 2kilo verdim :( 57 kiloydum başta aslında kilom size az gelebilir fakat sanki bütn fazlalıklar bacaklarda hiç göbek yok.. Neyse sizce 1 ay daha spora gidiyim mi yoksa evde sporda öğrendiklerimin aynısını yapıp boşuna gitmiyim mi? Napıyım?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Spor sadece vucut guzelliği için yapilan birşey olmamali

0|0
    0|0
    • katılıyorum fakat ciddi anlamda hiç zamanım olmuyor bari tatildeyiz kullanıyım bu fırsatı dedim ama olmadı

• her insanın öyle şansı olmuyor maalesef zaten okuldan dönünce çok yorulacağım ders çalışmamda gerek şimdi sporda olursa üstüne dinlenmem gerekecek

• Ilk 2 hafta zor olur sonrasinda tam tersi olur

• Gobek yoksa en sevdigim kiz fizik tipindesinn 😂☺️

0|0
    0|0
    • sıfır göbek ama bacaklar var biraz :/ tabi abartılcak kadar kalın değil bazılarını görüyorum şükrediyorum halime dikkat çekmiyor kalın diye ama ince olsa iyi ollur

• anlatamadım -_- bacaklarım dikkat çekecek kadar kalın değil ama işte belime göre bulamıyorum

• Tmmda bulamam icin ya belinin ince ya da basenin buyuk olmssi lazim degilmii ☺️☺️

• Ben sporu kilo almak için kullanıoyorum bazılarıda kilo vermek için işte... Hayaller hayatlar..

0|0
    0|0
    • @Mavrick bende kilo almak için kullanıyorum yeni yazıldım işe yaradımı?

• Spora ilk başladığımda 63 kiloydum şu an 76 kiloyum. Bu kiloyu aralıksız almadım tabiki. Üniversite öğrencisiyim yazları memleketime döndüğümde anam saolsun bol bol yedirirdi şu an da yaptığı gibi... Okul başladığında ise ev ortamındayız sonuçta arkadaşlarla ve yemek olayı çoğu zaman sıkıntı oluyor.. Aynı şekilde çalışan biri içinde öyle... Eğer kilo almak istiyosanız sporun yanında kesinlikle evde 3-4 öğün yiyebileceğiniz bir zaman olmalı. Dışarda yiyerek olmuyo malesef. En basitinden örnek evde tek bir öğünde salatalık yanında yoğurt yanında kuru yanında pilav... tek öğün 4 çeşit yemek... Bunu dışardada yapabilirsiniz tabi fiyatınıza uygun restorant bulursanız. Ben okuduğum zamanlarda çoğu zamanda restorantta yiyordum. Pilav kuru yoğurt 6.5 tl... Çorba pek tercih etmem neden derseniz hem karnı şişiryo hemde sıvı... Yani geldiği gibi idrar yoluyla gidiyo... Kırmızı et çok tercih ederim hem kilo aldırıcı hem sağlıklı. Bol bol köfte tüketirim , et döner tüketirim öyle işte
      @Kaçak26

• benim sorunum şu ki üst bacak kalın.. daha fazla kilo aldığımda ise göbek ve yan alıyor... üst bedense incecik omuzlar dar göğüs yok gibi kollar kopacak... eşit kilo almamı sağlamak için gideceğim banada et yememi söylediler... evet çalışıyorum ama gerekirse evden getiririm

• Bir spor salununa bir an önce yazıl ve Squat yap. İlk iki hafta biraz yorgun gelirsin eve ağrıların olur ama sonrasında derslerine bile faydası olduğunu görürsün sporun😉

0|0
    0|0
  • Spora sadece kilolular gitmezki git tabiki bacaklatrina sekil verdirbyag oranini düsür kilo degil

0|0
    0|0
    • zaten soruyorlar orada niçin spora gittiğiizi bende bacaklarım için gidiyorum ona göre spor veriyorlar

• Yanlis bir durum sadece bacak icin spor olmaz

• gitmelisin. evdekiyle spor salonunda yapılan spor aynı degil

0|0
    0|0
    • ordaki yaptığımhareketleri yapsam diyette uyguluycam ip falan da atlıycam olmaz mı ya? :/

• Evet git..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boyun kaç?

0|0
    0|0
  • Spor bir kullanımlık değil ki hayatının parçası olması lazım nerde yapabiliyorsan yap , ama yeter ki yap.

0|0
    0|0
  • Bacaklarını sıkılaştıracak hareketler yap

0|0
    0|0
    • evde yapsam olmazmı çünkü sporda bir sürü hareket öğrendim sadece yürümü bandı ile bisiklet eksik olacak

• olur tabiki evde de yapılır

Yükleniyor...