Erkeğin tepkisi ne olur bu durumda?

uzun süredir sizin gereksiz sözünüz yüzünden konuşmayan ama sizden hoşlandığını tahmin ettiğiniz kız, sizinle bir gün konuşmak istedi ve insanların zor farkedecekleri bir yerde konuşmak istediğinizi kıza söylediniz. neden böle bi yerde konuşmak istersiniz ya da kız açıldıdiyelim, erkeğin tepkisi nolur bu durumda? siz de o kıza konuşmadığınız dönemde o size bakmıyoken ona bakıyosunuz.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Lise cagları böyledir zaten. ama ona gülümse ki yanına gelsin

0|0
    0|0
    • hayır sorum tam olarak da bu değildi

• bi erkek böle bişeyi neden utanma haline getirsin ki

• Her erkek aynım degildir.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne olur ne biter kestirmek zor olayı bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim açılcağın kişi azcık adamsa seni kötü bir duruma düşürcek herhangi bir tepki vermez en azından iyi bir çift olabilceğimizi düşünmüyorum felan der ama terslemez ya da kötü söz söylemez.

Ama çok dikkat etmen gereken birşey var bunuda bilmeni isterim zor farkedilcek bir yerde konuşmak istediyse ve uzun zamandır da konuşmuyosanız hayatında başka kız olabilir dikkat et .(

0|0
    0|0
  • senle görülmekten utanıyor

0|0
    0|0
  • hiç yoktan iyidir gibi bi duru mu acaba :)

0|0
    0|0
  • Muhtemelen seni yedeğe almak istiyor...B planı...

0|0
    0|0
    • nasıl yani, yedek derken

• peki öyle bi yerde hoşlandığımı söyleseydim kimse yokken nasıl olacaktı

• Hoşlandığını söylemende bir sakınca yok. Eğer olgun biriyse bunu anlayacak ve oda sizden hoşlanıyorsa bu yönde cevap alırsın...Bundan sonra davranışlarını takip ederek analizini yapar ve olumlu durumda devam edersin.

Kızlar Ne Diyor 2

• zor farkedilecek bi yer istiyosa kmsenn görmesini istemiyo yani hayatında biri olablr seni yedeğe atmak istiyo olablr.s

0|0
    0|0
  • olasılığın olasılığı olmuş artık yani :D

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• ben söyleseydim peki orda hoşlandığımı?

• o da olmaz kıza yakışmaz , off aracı sokun devreye anlaşın işte , o söylesin kzın söylemesi olmazzz.

Yükleniyor...